RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek kişinin gerçekleşecek olan dileklerine delalet eder. Rüyada görülen keçi çok iyi ama keçi gibi huysuz ve inatçı bir dosta delalet eder. Keçi aynı zamanda hava durumu hakkında fikir verir ve rüyada keçi görüldüğü zaman havanın güllük, gülistanlık olacağına işaret eder.

Rüyada dişi keçi görmek evlada, mülkiyete, bağa, bahçeye, erkek keçi görmek de yine evlada işaret ederken aynı zamanda kazanca, rızka ve bolluğa, temkinli davranmaya, şerefli ve gururlu olmaya delalet eder. Rüyada adak adamadığı halde keçi kesmek, evladını kaybetmeye işarettir. Rüyada keçinin gazabına uğrayan kişinin rüyası dost ve arkadaş sandığı kişilere tekrar bakması ve onları nazarında tekrar değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Rüyada keçi sütü içtiğini gören kişinin sabrı ve azmi sonucunda istediği şeye ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek erkek evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada oğlak eti yemek ya da oğlak kesmek iyi değildir, aile içinden, akrabalardan ya da yakın çevreden bir erkeğin vefat edeceğine işaret eder. Rüyada oğlak görmek aynı zamanda burcu oğlak olan birine işaret eder.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek ardı arkası kesilmeyen sorunlar, sıkıntılar ve zorluklar sonunda feraha ve esenliğe kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüyada keçi boynuzu gören kişi tabir yerindeyse zoru seven kişidir. Bu rüyayı gören kişi ateşe yakın olmayı seçen, zoru başarmak için kanının son damlasına kadar savaşan, cesur ve hırslı, sonunda da istediğini elde etmeyi başaran kişidir.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek iyi değildir, bir yerde keçi boynuzu ağacının bittiğini görmek o yerde meydana gelecek olan doğal afete işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Keçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Muhammet Bağ (08 Mayıs 2015 saat: 13:02)

    Rüyamda evimizin önündeydim sanırım amcamda ordaydı sonra ben bi kurt gördüm,siyah ve oldukça büyük, evimizin arkasındaydı ve ben de arkasından gittim sonra keçiler vardı evimizin arkasında sonra ben amcamı çağırdım kurt burda diye amcam elinde tüfekle gelirken kurt birden keçi kılığına girdi ama ben hangisi olduğunu biliyodum bize doğru gelmeye başladı keçiler ben amcama hangisinin keçi olmadığını söyledim oda 3-4 kez ateş etti sonra tekrar kurta dönüşürken bana saldırdı ama bana yetişemeden öldü sonra bende uyandım

  2. sümeyra (03 Ocak 2015 saat: 05:27)

    Merhaba.. Ruyamda amcamın kızıyla bı parkın yokuusunu cıkıyoruz etraf yesıllık hava guzel sonra ben amcamın kızına ıs basvuru yapıcagımı soyluyorum o da bana ayagındakı ayakkbıları gıy dıyo ama ayagındakı ayakkabılar benım ayakkabılarım.. neyse gıymedım ben kendı ayagımdakılerı sevıyorum dedım ama onun hırkasını aldım ustume gıttım oda eve gıttı.. ıs basvuru yapıcagım yerın onune geldım burası bır bar gıbı bıyer kapısı kocaman ıcerıyı cok zor goruyorum ama kapıda beklıyorum nasıl ırtıbata gecıcem dıye dusunuyorum neyse elektırıkler gıttı bı ara bu arada aksama dogru gelıyo hava alacalı.. elektırıklerr gıdınce ıcerıdekı ınsanların sesı geldı mum ısıkları gozuktu.. o arada anlamsızca urperdım o arada karsıdan bana kosan çarpılmısş bır yavru keçı gordum ve bı tepeden asaagı kosmaya basladım asagıya kosarken onume etlerı dokulmus koyun surusu hastalıklı tavuklar cıkıyo ama ben elımle bunları ıtıyorum. Sonra o tepeden asagı kosarken uyandım.. ıyı gunler tesekkur ederım.

  3. nazan (21 Haziran 2014 saat: 07:06)

    Rüyamda koyun ve keçi gördüm. Çok büyük bir sürü degildi ama vardı biraz. Sonra onları bizim tabir de ağıl yani dam denen yerlerine girdikmek için uğraştım birazı girdi ama bir kaç koyun girmemek için direndi bir tanesi cok fazla inat etti. Sonunu tam hatırlamıyorum ama sanırım en sonunda onuda içeriye almayı başardık.Hava aslında akşamdı ama agıl’ın olduğu bölümde güneş vardı ve biranda gölge oluştu.Biz bir yerlere gitmeye çalışıyorduk ama neresi bilmiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,