RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek kişinin gerçekleşecek olan dileklerine delalet eder. Rüyada görülen keçi çok iyi ama keçi gibi huysuz ve inatçı bir dosta delalet eder. Keçi aynı zamanda hava durumu hakkında fikir verir ve rüyada keçi görüldüğü zaman havanın güllük, gülistanlık olacağına işaret eder.

Rüyada dişi keçi görmek evlada, mülkiyete, bağa, bahçeye, erkek keçi görmek de yine evlada işaret ederken aynı zamanda kazanca, rızka ve bolluğa, temkinli davranmaya, şerefli ve gururlu olmaya delalet eder. Rüyada adak adamadığı halde keçi kesmek, evladını kaybetmeye işarettir. Rüyada keçinin gazabına uğrayan kişinin rüyası dost ve arkadaş sandığı kişilere tekrar bakması ve onları nazarında tekrar değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Rüyada keçi sütü içtiğini gören kişinin sabrı ve azmi sonucunda istediği şeye ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek erkek evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada oğlak eti yemek ya da oğlak kesmek iyi değildir, aile içinden, akrabalardan ya da yakın çevreden bir erkeğin vefat edeceğine işaret eder. Rüyada oğlak görmek aynı zamanda burcu oğlak olan birine işaret eder.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek ardı arkası kesilmeyen sorunlar, sıkıntılar ve zorluklar sonunda feraha ve esenliğe kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüyada keçi boynuzu gören kişi tabir yerindeyse zoru seven kişidir. Bu rüyayı gören kişi ateşe yakın olmayı seçen, zoru başarmak için kanının son damlasına kadar savaşan, cesur ve hırslı, sonunda da istediğini elde etmeyi başaran kişidir.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek iyi değildir, bir yerde keçi boynuzu ağacının bittiğini görmek o yerde meydana gelecek olan doğal afete işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!