RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçi Kesmek

Rüyada keçi kesmek, kişinin zengin ve hayırlı evlatlara sahip olacağına ve hayatının geri kalanında onların şefkatine ve ilgisine mazhar olacağı anlamlarına gelir. Rüyasında yemek için oğlak kesmek bereketli bir yaşamı müjdelerken, ihtiyaç dışında, sırf zevk için keçi kesen kişi büyük bir bela sahibi olur ya da evladı vefat eder. Rüyada kendi evinde erkek oğlak kestiğini gören kimse ise çok büyük bir kıtlığa düşer, elinde avucunda ne varsa kaybeder ve fakir bir hayat sürer.

Rüyada Keçi Görmek

Rüya sahibinin inatçı bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyasında yeni doğmuş bir keçi yavrusu gören kimse evlat sahibi olur, bekar ise çocuklu bir kimse ile evlenir. Değişik yorumlara neden olan rüya, başka bir yoruma göre ise kişinin cehalet içinde olduğuna ve hatalı, düşüncesiz davranışlarda bulunduğuna delalettir. Rüyasında keçi görmek İslami açıdan ise her türlü vazifesini yerine getiren iyi bir mümine işaret eder. Rüyada keçi görmek bazen de, çok güzel ve keyifli bir ortam içine girileceğine yorumlanır.

Rüyada Keçi Eti Yemek

Maddi açıdan beklenmedik kötü sürprizlere ve mal, mülk kaybına işarettir. Kişinin o güne dek biriktirdiği tüm paraları kısa sürede tüketeceğine ve maddi sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Rüya sahibinin yeni tanıştığı varlıklı bir kadından yardım alacağına ve yeni bir işe gireceğine veya farklı bir yaşam şekli benimseyeceğine yorumlanır.

Rüyada Keçi Kesmek Psikolojik Yorumu

Rüyasında keçi kestiğini gören kişi, bilinçaltında uzun süredir inat ettiği bir konudaki tutumunu değiştirmek için mücadele etmektedir. Hayatında değişiklik yapmaya korkulduğuna ancak bütün cesaretin toplanıp gerekli kararların alınacağına da yorumlanabilir. İnatçı bir kişiliği simgeleyen rüya, kişinin tutumlarında, karakterinde ve yaklaşımlarında hayatını değiştirecek ölçüde büyük değişiklikler yapmak istediği yönünde de tabir edilebilir. Rüyasında keçi kestiğini gören kişi, kendisine engel olan tanıdıklarından da kurtulmak istemektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Keçi Kesmek İle İlgili Rüyalar;

 1. deniz (19 Aralık 2016 saat: 10:41)

  ruyada okuldaydık ve oğretmenım gelmiyecektı çunk hastaneye gidecem demisti ama nasıl olduysa kapıdan bir keçiyle geldi bizde ne oldugunu şaşırdık ne oluyor dıye hoca vızıltıyı kesın deyip eline bir bıçak alı keçinin karnını yarım daire kesti .vvesonra başını kestğinde bütün kanlar başımdan asağıya sıçradı.

 2. Nejdet (17 Nisan 2016 saat: 12:11)

  Bir ormanda gider iken böyük beyaz keçi gördüm yakaladım kuyruğundan sonra kuyruğu sündü ve koptu kaçtı tekrar yakaladım yatırdım yere üç defa allahu ekber dedim kendini bıraktı keçi bayılmış gibiydi ve kurban ettim yani kestim anlamı lütfen

 3. sakine (28 Kasım 2015 saat: 12:58)

  Rüyamda siyah bir keçi boynuzlu ve büyük bir keciydi keçi almaya gidiyoruz ailemle bize o keciydi tavsiye ediyorlar keçi kaciyo ve yakalıyoruz sonunda basini kesiyolar agoruyorum ama hic kan yok kecide ne anlama geliyo lutfen aciklayin cok merak ediyorum sonrada bir sokagin icinde kosuyorum kaybolmusum kimse yok etrafta korkuyorum durmadan kosuyordum bunuda aciklarmisiniz lutfen simdiden cok tesekkur ederim

 4. kader (12 Ekim 2015 saat: 08:53)

  rüyamda kurbanda keçi kesmek için keçi alıyoruz kecıyı yere yatırıyoruz babam kecıyı kesmeden bacaklarını falan kesıyor kecının boynunuda 10 yasındakı kız yenım kesmeye calısıyr rüya cok karışıktı bı yağmurlu bı karlı bıde yazmışmış gıbı

 5. zeynep (20 Şubat 2015 saat: 00:16)

  ruyamda esimle yeniden evleniyoduk duyunumuzde 3tane keci kestik duyunum cok karisikti bir turlu gelinlik giyemdim ve ben sanki iki kez evleniyoduk cok deyisik nir ruyaydi kinam yapilamiyodu direkmen duyun yaoiliyodu ogun bende izin vermiyodum bir turlu gelinlik giuemeden uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,