RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçi Kesmek

Rüyada keçi kesmek, kişinin zengin ve hayırlı evlatlara sahip olacağına ve hayatının geri kalanında onların şefkatine ve ilgisine mazhar olacağı anlamlarına gelir. Rüyasında yemek için oğlak kesmek bereketli bir yaşamı müjdelerken, ihtiyaç dışında, sırf zevk için keçi kesen kişi büyük bir bela sahibi olur ya da evladı vefat eder. Rüyada kendi evinde erkek oğlak kestiğini gören kimse ise çok büyük bir kıtlığa düşer, elinde avucunda ne varsa kaybeder ve fakir bir hayat sürer.

Rüyada Keçi Görmek

Rüya sahibinin inatçı bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyasında yeni doğmuş bir keçi yavrusu gören kimse evlat sahibi olur, bekar ise çocuklu bir kimse ile evlenir. Değişik yorumlara neden olan rüya, başka bir yoruma göre ise kişinin cehalet içinde olduğuna ve hatalı, düşüncesiz davranışlarda bulunduğuna delalettir. Rüyasında keçi görmek İslami açıdan ise her türlü vazifesini yerine getiren iyi bir mümine işaret eder. Rüyada keçi görmek bazen de, çok güzel ve keyifli bir ortam içine girileceğine yorumlanır.

Rüyada Keçi Eti Yemek

Maddi açıdan beklenmedik kötü sürprizlere ve mal, mülk kaybına işarettir. Kişinin o güne dek biriktirdiği tüm paraları kısa sürede tüketeceğine ve maddi sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Rüya sahibinin yeni tanıştığı varlıklı bir kadından yardım alacağına ve yeni bir işe gireceğine veya farklı bir yaşam şekli benimseyeceğine yorumlanır.

Rüyada Keçi Kesmek Psikolojik Yorumu

Rüyasında keçi kestiğini gören kişi, bilinçaltında uzun süredir inat ettiği bir konudaki tutumunu değiştirmek için mücadele etmektedir. Hayatında değişiklik yapmaya korkulduğuna ancak bütün cesaretin toplanıp gerekli kararların alınacağına da yorumlanabilir. İnatçı bir kişiliği simgeleyen rüya, kişinin tutumlarında, karakterinde ve yaklaşımlarında hayatını değiştirecek ölçüde büyük değişiklikler yapmak istediği yönünde de tabir edilebilir. Rüyasında keçi kestiğini gören kişi, kendisine engel olan tanıdıklarından da kurtulmak istemektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!