RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek, gereksiz israflarla geçecek günlerin ilerde kişinin yaşayacağı maddi sorunlara neden olacağını bildirir. Eli açıklığı ile tanınan kimselerin mali kaynaklarını hiç düşünmeden yapacakları alışverişler yüzünden aileleri ile gerginlikler yaşayacaklarına, aşırı inatçı tutumları nedeniyle kendilerini zor duruma sokacaklarına yorumlanır. Zekiliği ile iş alanında göz dolduran rüya sahibinin yardım almak konusunda çekingen davranması ve sürekli kendi bildikleri doğrultusunda hareket etmesinin zaman zaman hata yapmasına neden olacağını, aşırı eğlenceli ortamlarda bulunmaktan işe gereken konsantrasyonu sağlayamadığını işaret eder. Özerkliğini ilan etmek, ortaklıktan ayrılmak, aşırı özgüvenli davranmak demek olan rüya, özel ilişkilerde daha yumuşak bir tavır içinde olunduğunu bildirir. Keçi yavrusu kişinin artistik yeteneklerinin yüksek olduğunu, sanatsal alanlarda yapılan çalışmalarda isim yapılacağını da ifade eder.

Rüyada Keçi Yavrusu Sevmek

Uyumluluğu ve hoşgörüsü sayesinde hayatındaki herkese iyi davranan rüya sahibinin, ailevi sorunlarını da bu kişilik özellikleri sayesinde çözdüğüne, hiçbir kırgınlığın uzun sürmediğine işarettir. Gururlu ve şerefli bir hayat sürecek olmanın ifadesi olan rüya atılgan bir kişiliğin, yapılan işte en iyi olmak için çabalamanın ve disiplinli, çalışkan bir kimse olarak yaşamanın tabiridir. Keçi yavrusu seven kimseler farklı fikirleri ve ateşli kişilikleri sayesinde çok iyi iş fırsatları yakalarlar.

Rüyada Siyah Keçi Yavrusu Görmek

Gösterişi seven, kendini farklı göstermeye çalışan biriyle tanışılacağına ya da böyle bir arkadaşın sosyal ortamlarda rahatsızlık verici davranışlarıyla karşılaşmaya yorumlanır. Rızkı çoğalan, geçim kaynakları artan rüya sahibinin iş hayatındaki mutluluğu eve de yansıtacağını, eşi ve çocuklarının istedikleri gibi rahat yaşayabilmeleri için gereken her türlü fedakarlığı yapacağını ifade eder.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Karşı cinsi etkilemek için zaman zaman farklı biri gibi davranan rüya sahibinin ufak tefek yalanlar da söylediğini ve bu tip durumlar yüzünden kendisini rahatsız hissettiğini bildirir. Cesaretini tam olarak toplayamadığı için davranışlarında tutarsızlık yaşayan kimselerin önemsenmek ve beğenilmek istediklerini ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayşe alici (23 Haziran 2016 saat: 00:54)

    Rüyamda keçinin doğurduğunu siyah bi oğlak olduğunu rahmetli annemin bana öldüğünü ama ben burnunu sikinca oğlağın tekrar yaşadığını gordum dışarı çıkıyorum köyümüzün bütün erkekleri toplanmış bi tarafa gidiyo nereye dediğimde savaş çıktığını onun için toplandığını söylüyorlar ne anlama geliyor merak ediyorum bu arada rüyayı annem anlattı bende yazdım şimdiden teşekkür ederim.

  2. Mehmet (02 Haziran 2016 saat: 12:12)

    Ruyyamda Uludağın eteklerindeydim,bes vakit namaz kılan umre yapmış cemaatçi bi abi yanımda.Bursada yiz Uludağ yakınlarında üzerimizde pazar tentesi var fakat yerler kar.Abimin tespitinin üzerinde nazar boncuğu var.yattigim yerde kar lar eridi altından ıslak çamur çıktı fakat üstüme bulastmadi.Abim birimleriyle sözlü tartışmaya girdi ,bende aynı adamlar tarafından tehtid edildim.bir muddet gitti sesler duydum uç kişiyi dovdum dedi.Bursa yeşil camine gidelim dedim bir kadın geldi güzel bizi mescide goturdu kadının gözü bendeydi abiye soledim inanmadı sonra namaz kılmak için caminin içine ilerledikçe göbek deliği açık gömlek ve mine etek giymiş bayan sandalye üzerinde namaza durdu bende sandalyeye oturacakken keçi yavrusu beyaz renk tabureye çıktı bende o yavruyu sevdim namazı taburesizde kilarim dedim uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,