RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçiboynuzu Görmek

Rüyada keçiboynuzu görmek, uzun zamandır muzdarip olunan bir hastalığın şiddetini arttıracağına, ilerleyeceğine ve rüya sahibinin şiddetli ağrılar çekeceğine delalet eder. Daha sonra, hastalığın tedavi edilmediği takdirde, rüyayı gören kişinin vücudunun geri döndürülemez bir şekilde zarar görmesine ya da kişinin hayatını kaybetmesine yorumlanır. Aynı zamanda, ailede meydana gelecek sorunlardan ötürü hanenin dağılmasına işaret eder.

Rüyada Keçiboynuzu Yemek

Rüyada keçiboynuzu yemek, geçirilen hastalığın ilerlemesine ve şiddetini arttırmasına yorumlanır. Kişinin vücuduna dikkat etmesi gerektiğine ve doktoruyla sürekli irtibat halinde olmasına yorulur.

Rüyada Keçiboynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçiboynuzu ağacı görmek, yapılan işlerin karşılığını alamamaya ve kıt kanaat yaşamaya mecbur olmaya delalet eder.

Rüyada Yaban Armudu Görmek

Rüyada yaban armudu görmek, rüya sahibinin hayırlı işlere girişerek helal mal kazanacağına ve bolluk bereket içinde yaşayarak, mal varlığını Allah yolunda kullanacağına yorumlanır. Yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye ve hasta insanlar için el açıp dua etmeye işaret eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek, kızlar için hayırlı bir haber almaya delalet eder.

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek, dünya hayatından zevk almaya, neşeli ve eğlenceli günler geçirmeye ve keyif alınacak işlerle uğraşmaya yorulur. Aynı zamanda, arkadaşlar arasındaki neşeli sürtüşmelere işaret eder.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, yapılacak bir iş için eş, dost ve akrabalardan yardım almaya ve bu sayede gelecek ile ilgili bir yatırım yapmaya delalet eder.

Rüyada Armut Satmak

Rüyada armut satmak, iş hayatında ve aile hayatında güçlüklerle karşılaşılacağına ve uzunca bir süre bu sorunlarla uğraşılacağına yorumlanır.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut aldığını gören kişinin, iş için gerçekleştireceği bir geziyi iptal etmesine ya da ileri bir tarihe ertelemesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Keçiboynuzu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hanife (07 Kasım 2015 saat: 06:58)

    Rüyamda tanimadigim bir kaç tane kişilerle yabancı olduğum bi ortamdayiz,tam karşımda bodur değil ama çok büyük te olmayan bir keçi boynuzu ağacı var keçi boynuzu o kadar cokki ağaçta yerlere bile dökülmüş , ağacın altında yatan iki tane de köpek var ama zarar vermiyorlar gruptan birisi ağacın altında yatan Bir kadın cenazesi olduğunu ve zamanında kötü bir kadın olduğu için ağacın altına gömüldüğünü anlatti,ruyamda keçi boynuzunun tadına bile bakmadim. neye gelir Rüyam çok merak ediyorum hayırlara gelir umarim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,