RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçiboynuzu Görmek

Rüyada keçiboynuzu görmek, uzun zamandır muzdarip olunan bir hastalığın şiddetini arttıracağına, ilerleyeceğine ve rüya sahibinin şiddetli ağrılar çekeceğine delalet eder. Daha sonra, hastalığın tedavi edilmediği takdirde, rüyayı gören kişinin vücudunun geri döndürülemez bir şekilde zarar görmesine ya da kişinin hayatını kaybetmesine yorumlanır. Aynı zamanda, ailede meydana gelecek sorunlardan ötürü hanenin dağılmasına işaret eder.

Rüyada Keçiboynuzu Yemek

Rüyada keçiboynuzu yemek, geçirilen hastalığın ilerlemesine ve şiddetini arttırmasına yorumlanır. Kişinin vücuduna dikkat etmesi gerektiğine ve doktoruyla sürekli irtibat halinde olmasına yorulur.

Rüyada Keçiboynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçiboynuzu ağacı görmek, yapılan işlerin karşılığını alamamaya ve kıt kanaat yaşamaya mecbur olmaya delalet eder.

Rüyada Yaban Armudu Görmek

Rüyada yaban armudu görmek, rüya sahibinin hayırlı işlere girişerek helal mal kazanacağına ve bolluk bereket içinde yaşayarak, mal varlığını Allah yolunda kullanacağına yorumlanır. Yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye ve hasta insanlar için el açıp dua etmeye işaret eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek, kızlar için hayırlı bir haber almaya delalet eder.

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek, dünya hayatından zevk almaya, neşeli ve eğlenceli günler geçirmeye ve keyif alınacak işlerle uğraşmaya yorulur. Aynı zamanda, arkadaşlar arasındaki neşeli sürtüşmelere işaret eder.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, yapılacak bir iş için eş, dost ve akrabalardan yardım almaya ve bu sayede gelecek ile ilgili bir yatırım yapmaya delalet eder.

Rüyada Armut Satmak

Rüyada armut satmak, iş hayatında ve aile hayatında güçlüklerle karşılaşılacağına ve uzunca bir süre bu sorunlarla uğraşılacağına yorumlanır.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut aldığını gören kişinin, iş için gerçekleştireceği bir geziyi iptal etmesine ya da ileri bir tarihe ertelemesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!