RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçiler Görmek

Rüyada keçiler görmek, ulaşılmak istenen rızka ve kazanca sahip olmaya işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir. Ticaretin açılacağına, hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, bireysel ihtiyaçların eksiksiz ve rahat şekilde karşılanır olacağına ve kurulu bir düzene sahip olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Kara Keçiler Görmek

Mutlu bir beraberlik sonunda kurulacak huzurlu bir yuvaya yorulur. Saadet içinde yaşamaya, geniş bir aileye sahip olmaya, onların geçimini kolaylıkla sağlamaya, her isteklerini rahatlıkla yerine getirecek kadar da maddi güce sahip olmaya delalet eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Hayır, menfaat ve fayda getirecek kimselerle karşılaşmaya, onlar sayesinde başarıyı yakalamaya, yine bu kimselerin yardımıyla hem paradan, hem dünya malından, hem de rızıktan yana bolca nasiplenmeye, zorlukları ve engelleri aşmaya, kırılan cesareti de geri kazanmaya işaret eder.

Rüyada Keçileri Kaybetmek

İyi değildir. Sakin, huzurlu ve güzel devam eden yaşamın bozulmasına, aile içinde anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların çıkmasına, aile bireylerinin arasına soğukluğun ve mesafenin girmesine bu durumun da tüm planların alt üst olmasına ve yaşamın da yeniden planlanmak zorunda olmasına tabir edilir.

Rüyada Keçileri Kaçırmak

Gerçek anlamıyla keçileri kaçırmak yani keçilerin elinden gitmesi sıkıntı, zorluk, zahmet çekmek, zarara uğramak, hayal kırıklığı yaşamak demektir. Deyim olarak keçileri kaçırmak da yine stresli geçecek, kötü günlerin yaşanmasına, çaresiz durumların ortaya çıkmasına ve aksiliklerin başgöstermesine delalet eder.

Rüyada Keçi Topluluğu Görmek

Güçlerin ve fikirlerin bir araya gelmesi ile elde edilecek önemli, büyük ve sayısız galibiyetlere rivayet edilir ve makbul kimselere rastlamaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: