RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada Kedi beslemek, farklı şekillerde yorumlanabilir. Bu rüya gören kişinin emrinde bulunan insanlara işarettir. Kinini saklayan, gizli bir düşmandır. Bazı tabircilere göre bu rüya sıkıntının gitmesine, yapılacak iyiliklere, kişinin hayatını değiştirecek mutlu olaylara, rahatlığa, özlemin gitmesine, gönül ilişkisinde hayırlı gelişmelere, yetenekli ve becerikli bir adamdan görülecek hayra delalet eder.

Yine rüyasında kedi beslediğini gören kişi kendini üzecek bir olayla karşı karşıya kalır. Çekilen sıkıntı sonrası kazanılan mal, zorlukların ardından gelecek kolaylık, çekilen üzüntünün devamında ulaşılan nimet ve bereket hali olarak da yorumlanabilir. Rüyada kedi besleyen kişinin eline mal geçer, böylece fakirlikten kurtulur. Bu rüya kişinin emek harcamadan kazandığı malıdır. Bazı yorumcular kedi beslemeyi haberin olunmadığı gizli bir düşman olarak yorumlarlar. Bu rüya bir ihtar niteliğindedir.

Rüyada Ankara veya Van Kedisi Görme

Her iki kedi de görünüş itibariyle çok güzel olduğundan bu hayırlı bir rüyadır.  Bu rüya sahibinin sevinmesine, mutluluğuna ve gülmeye işarettir.

Rüyada Siyam Kedisi Görmek

Bu rüya güvenebileceğiniz yumuşak huylu bir arkadaşa işarettir. Rüyasında Siyam kedisi gören güzel ahlaklı bir arkadaşa sahip olur. Ya da rüyayı gören bekâr birisiyse ahlaklı ve güzel bir eşe sahip olur.

Rüyada Vahşi Bir Kedi Görmek

Bu rüya tabiat olarak da vahşi, sevimsiz ve huysuz bir eştir. Yine kıskançlığa, asiliğe ve insanlar hakkında kötü düşünen bir adama da yorulabilmektedir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Bazı tabircilere göre rüyada görülen kedi hizmetçi veya eve giren hırsızdır. Bu nedenle rüyasında herhangi bir kediyi öldüren kişi hırsız tabiatlı bir adamı görür veya bir hırsızı yakalar ve görevlilere teslim eder.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti hırsızlık sonucu ulaşılan mal veya haram paradır. Rüyasında kedi eti yiyen kişi haram bir mal elde eder. Bu rüyayı görenin eline hayırsız bir para geçer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Beslemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Derya (27 Kasım 2016 saat: 08:19)

  Rüyamda beyaz kirli bi kedi gördüm onu bi adam sopalarla alıp binadan dışarı bıraktı çok açtı ve halsizdi hemen bakkala gittim ona çukalata aldım ekmek niye almadim bende bilmiyorum sonra getirdim elimle yedirdim azcik yedi dahada yemedi sonra bi arkadaşım yemek yiyodu kız arkadaşım bende onun yanına gittim bi kağit yırtarak üzerine pilav kaymasını istedim o ilk önce istemedi ama ben zorladim öyle verdi pilavı aldım kediye goturup yedirdim sanki günlerdir hiç bisey yememis gibi kana kana yedi acaba bu rüyanın anlamını nedir

 2. Ayşegül (19 Nisan 2016 saat: 09:58)

  Rüyamda balkonumuz barmış orda bi kutunun için de bir sürü kedi varmış bazısı yavru bazısı büyük anneme diyorum ki anne bak bunlar yavru yapmış yazık süt verelim annem izin vermiyor bende çıkıyorum evde kalmicam diyip kedilere yer bakmaya falan arıyorum ağlıyorum her yerde kediler aç diye sonra güya eski evimizde bi akrabamız var onla aynı yerde oturuyoz karşılıklı onların balkona saklıyorum besliyorum kedileri beni seviyorşar ellerimden tırmanıp çıkmaya çalışıyorlar sarılıyorum falan kedilere bu kadarını hatırlıyorum

 3. ezgi (15 Şubat 2016 saat: 11:17)

  Rüyamda kafamın ortası kelleşmiş ve saçlarımla kapatıldığından kimse anlamamiş.Kafamın üzeri simetrik kel olmuş.Birde halam bana kedi getirmiş,eşine inat aldığını söyledi.kıyafeti vardı sanırım o kediden çok memnun değildi bende sevimli bulup aldım.

 4. Emrah (14 Ocak 2016 saat: 08:58)

  Rüyamda bir yeri eşiyodum donmuş ve olu bir kedi çıkıyordu toprağın altından snra çıkardıktan sonra onu aradan 5 dk geçmiyordu canlandı aç ve yıpranmıştı sonra onu peynirle su ile ve tavuk ile besliyordum kedi kendini toplamıştı güzelleşti sonra tarantuladan 2 kat daa bit örümcek kedinin ensesine yapışıyordu onu zehirliyodu kedi felç geçiriyo gibiydi sonra ben o örümceği öldürdüm ve ruyada gördüğüm arkadaşım onu canlandırmaya çalışıyordu ama kedi ölmemişti bunun yorumu nedir ?

 5. Faruk sait (23 Aralık 2015 saat: 10:36)

  Bizim mahallede sari bi kedi var her gördüğüm zaman onla bıraz oynamaya çalışıyorum sevmeye çalıyorum ama gelmiyor rüyamda da İs yerimde önce sari bi kendiyle oynuyordum sonra kapının önüne çalıyorum 3 tane yavru tekir kedi görüyorum daha gözleri tam açılmamış biraz seviyorum ekmek veriyorum yemiyor sonra bakkaldan salam alıyorum veriyorum yemeye yeltelleniyorlar yediklerini hatırlamıyor ama yediler galiba çok sevimliydiler

 6. hkng (05 Aralık 2015 saat: 21:55)

  Rüyamda bir kedi gördüm normalde kedi pek sevmem köpek beslemek istiyorum ama o kedi o kadar güzeldi ki kopkoyu parlak sarı ile turuncu arasında bir rengi siyah çizgileri olan acayip derecede insanı hayrab bırakan bir güzellikteydi ve onu besliyordum bi yandan da acaba bu kadar bağlanmasam mı kediye sonra köpek beslemekten vazgeçerim diyordum..
  Çoğunlukla gördüğüm rüyaları hatırlamam hatırladıklarımın da bi kısmına bakarım anlamı neymiş diye ama bu rüya çok etkiledi beni net bir bilgi bulamadım

 7. Aytul (22 Ağustos 2015 saat: 08:17)

  Rüyamda küçük yavru kedi gördüm evime gelmis sürekli yanımda duruyo onu dışarı çıkarmak istiyorum Cok uzuluyorum sanki bi insanı sokaga atarmisin gibi vicdan azabı çekiyorum onu alıp giydirip süt veriyorum kedi yanımdan ayrılmıyor sırnasiyor oyunlar oynuyo kendini sevdirmek için yorumlarsaniz sevinirim teşekkür ederim

 8. Gizem (27 Şubat 2015 saat: 01:23)

  Ruyamda bir kediyi cok seviyordum. Cok ama cok acikmisti yemek ariyordu heryerde, parami evde unutmustum yiyecek birseyler alamiyordum bunun uzerine bakkaldan borc ekmek aldim. Kedinin karnini doyurdum cok mutlu oldu bir yandan da dostum gibiydi anlasabiliyorduk ayni lisandan gibi. Uzgun bi kediydi… Bir de ruyamin bir bolumunde kedinin kafasini falan kesmistim kediye yediriyordum kafasini yemeyip govdesini yedi falan. Cok acayip bir ruyaydi, hic birsey anlayamadim!

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,