RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Emzirmek

Rüyada kedi emzirmek, kendinden güçsüz olanı, ihtiyaç sahiplerini, kimsesizleri ve düşkünleri korumak, zor durumda olanlara yardım etmek demektir ve özellikle rüya sahibinin güzel ahlaklı biri olduğuna ifade edilir. İslami açıdan da şefkat dolu bir kalbe sahip, sevap işlemeyi seven, Allah rızası için herkese elini uzatıp iyilik yapan kişilerin hem bu dünyada mükafat alacaklarını, hem de ahiret hayatlarının güzel olacağını müjdeler. Kedi emzirmek bencillikten uzak, eli açık bir yaşantıya sahip olunduğunu, yapılan her iyiliğin karşılığını müjdeli haberler, bol kazanç, sağlıklı bir hayat sürme şeklinde alacak olan rüya sahibinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğini bildirir. Aksilikler yaşayan ya da sorunları olan kişilerin nihayet güzel bir nefes alacaklarını, bir müddet hayatın güzelliklerinin tadını çıkaracakları kısa bir tatile çıkacaklarını işaret eder.

Rüyada Emziren Kedi Görmek

Bir kedinin yavrularını emzirdiğini görmek, doğru kişilerle arkadaşlık yapıldığını ve bu dönemde kişinin karşısına iyi ahlaklı kişiler çıkacağını bildirir. Var olan iş hayatının dışında ufak tefek gelirler getiren işlere yönelecek olan rüya sahibinin zamanla bu işlerden yüksek meblağlar kazanmaya başlayacağını gün geçtikçe maddi koşullarının daha iyi olacağını tabir eder. Fedakarlıklar yapılacak bir süreçten geçen rüya sahibinin hiçbir konuda zorlanmayacağını ve iyiliklerinin karşılığını görüp mutlu olacağını anlatır.

Rüyada Kedi Görmek

Ortakla veya aile üyeleri ile iş yapan kişilerin bağımsızlıklarını ilan edeceklerini ve artık kendi başlarına işleri yürütmeye başlayacaklarını bildirir. Aslında bir kopuşu, bir ayrılığı işaret etse de bu durumun kesinlikle hayırlı olacağını, rüya sahibinin artık kendi ayakları üstünde durmaya başladığını, ilk zamanlarda bu durumun ailede farklı fikirlere neden olmasıyla sıkıntı yaşansa da kısa sürede kişinin kendisini ispat ederek her türlü sıkıntıyı atlatacağını bildirir.

Rüyada Kedi Emzirmenin Psikolojik Yorumu

Bencillikten uzak, tamamen fedakarlık üzerine kurulmuş bir yaşamı simgelediği gibi, kişinin kendisi dışında pek çok insan ve canlı için de yardım eli uzatan, şefkatli biri olduğunu ifade eder. Genelde sosyal sorumluluk bilincine erişmiş, paylaşımı seven, dışa dönük bir kişiliği simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!