RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek, kişinin işlerini yoluna koymak ve para kazanmak için çeşitli üçkâğıda, yalana ve dolana başvuracağına ve sonunda sevdiklerine karşı mahcup duruma düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin, yaptığı ya da yapacağı yanlışlardan ötürü çeşitli musibetlere ve problemlere rastlayacağına ve büyük açmazlara düşeceğine yorulur.

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek, yıllarca biriktirilmiş olan mal ve mülkün Allah yolunda harcanmasına ve sonu hayırlı işler için kullanılmasına işarettir. Rüya sahibinin, sevgi ve saygı çerçevesi içinde bir dostluk kurmasına ve bu dostluğun hayırlara vesile olmasına yorumlanır.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalayan kişi için olumlu ve hayırlı haberlerin geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin beklediği güzel günlerin çok yakında olduğuna ve attığı adımların her zaman başarı sağlayacağına yorulur.

Rüyada Kedi Maması Görmek

Rüyasında kedi maması gören kişinin içindeki doğal dürtülerden, kötü duygu ve düşüncelerinden ve törpülenmemiş taraflarından ötürü sıkıntılara uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin, sert ve yıkıcı karakterinden ötürü hem kendisine hem ailesine zarar vereceğine yorulur.

Rüyada Köpek Maması Görmek

Rüyada köpek maması görmek, hayatın zorluklarına karşı yeni yollar bulunacağına, yeni işler yapılacağına ve kişisel çabalarla zorlu problemlerin içinden çıkılacağına yorulur.

Rüyada Pençe Görmek

Rüyada pençe görmek, rüya sahibinin karşılaşılan güçlüklerden ve zorluklardan alnını akıyla çıkacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına delalet eder. Zaman içerisinde ortaya çıkacak bolluk ve berekete de yorulur.

Rüyada Pati Görmek

Rüyada pati gören kişinin karşısına çıkan engelleri kendi bilek kuvveti ile aşacağına ve zorluklardan kurtulup ferahlığa ulaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin yıllardır ahbaplık ettiği kişilerden destek görerek tüm sıkıntılara göğüs gereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: