RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek, kişinin evine hırsız gireceğine ve değerli eşyalarının çalınacağına yorulur. Rüyasında kedi kesen kişi kendisine yapılacak olan bir fenalığı önceden sezip, engel olur. Ayrıca bazı rüya alimleri, rüyasında kedi kesen kişinin haram kazanca ortak olacağına ve malının mülkünün elden yiteceğine işaret eder.

Rüyada Kedi İle Mücadele Etmek

Rüyasında kedi ile mücadele eden kişi, sağlığı ile ilgili uzun sürecek bir rahatsızlığa yakalanır. Rüyasında kedinin kendisini tırmaladığını gören kişi bir kazaya ya da belaya bulaşır, kanuni açıdan sıkıntılı durumlar yaşar. Rüya sahibi hasta ise ve kedinin kendisini ısırdığını görürse, bu durumda hastalığından kısa zamanda kurtulur. Allah rüyayı gören kimseye şifa verir ve kederlerinden arındırır.  Kedi ile mücadeleye giren kişi eğer yenilgiye uğrarsa, sahip olduğu huzuru bozulur ve gün günden daha kederli bir duruma düşer. Aynı rüya düşmanlardan kurtulmaya da tabir olunur.

Rüyada Hasta Kedi Görmek

Rüyasında hasta bir kedi gören kişi bayan ise, çocuk sahibi olur veya çocuklarından birinin hayırlı bir işine tanıklık eder. Riyasında hasta bir kediye yardım ettiğini gören kişinin geleceği ile ilgili attığı adımlar olumlu sonuçlanır. Hasta bir kedinin iyileştiğini gören kimse, yaşlı bir akrabasından yüklü miktarda para yardımı alır.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi gören kişi evlat sahibi olur, işsiz ise iş bulur, hasta ise hastalığından kurtulur. Rüyasında kara kedi gören kişiler aile içinde huzursuzluk yaşar, eşi ile kavga eder veya mal kavgasına tutuşur. Rüyada tekir kedi görmek, kurnaz bir kimse yüzünden işlerinin bozulacağına ve dedikoduya maruz kalınacağına işarettir Beyaz bir kedi görmek kişinin bir ziynet eşyasına sahip olacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına delalettir. Rüyada sarman kedi görmek, kişinin ihanete uğrayacağına ve karşılıksız bir aşka düşeceğine de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!