RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Köpek Görmek

Rüyada kedi köpek görmek, farklı yorumlara neden olur. Rüyasında kedi görmek kişinin etrafının ona düşmanlık besleyen kişiler tarafından sarıldığını, evine hırsız gireceğini ve acı çekeceği olaylar yaşayacağını gösterir. Köpek görmek ise, dünya zevkine fazlası ile kapılmış ve günahlar içinde yaşayan, sefahat düşkünü, zulmeden bir kimseye işarettir. Bazı yorumcular rüyada köpek görmenin sadakat ile yorumlanması gerektiğini söylerken, bir başka yoruma göre rüyada köpek görmek hileli durumlarla karşılaşılacağını, rüya sahibinin tamahkar bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada kedi görmek de farklı yorumlarda kişinin evlatlarına terbiye vereceğim derken, onlara zulüm ettiği yönündedir. Rüyada kedi görmek bazı İslami yorumculara göre zinadan doğacak olan bir çocuğa da işaret eder.

Rüyada Kedi Köpek Öldürmek

Rüyasında kedi öldüren kişi huzurunu kaçıran ve kendisine zulmeden bir kişiyi hayatından çıkarır. Bazen de hırsız yakalamaya veya kovalamaya da işarettir. Rüyasında köpek öldüren kimse ise, tüm düşmanlarını yener ve galip gelir.

Rüyada Kedi Köpek Isırması

Rüyasında kedi tarafından ısırılan kişi rahat ve huzurlu bir yıl geçirir. Isıran kedi vahşi ise, çok büyük eziyetler göreceği ve çevresindekiler tarafından hor görülüp, aşağılanacağı anlamına gelir. Kedi tarafından ısırılan kişi zina işler, evlatları tarafından veya eşinden eziyet görür ve feryatlar içinde geçen bir hayat sürer. Farklı bir yoruma göre rüyasında kedi tarafından ısırılan kişi amansız bir hastalığın pençesine düşer ve çok eziyetli bir hastalık süreci yaşar.

Rüyada Kedi Köpek Sevmek

Sadık dostların ve arkadaşların olduğunu, kişinin göreceği bir zararı sevdiklerinin engelleyeceğine ve güven içinde olmaya delalettir. Rüyasında köpek seven kişinin düşmanları kendisine zarar veremez. Rüyasında kedi seven kimse iç huzurunu koruyan, barışçıl ve sevdiklerini sahiplenen bir kimsedir. Psikolojik açıdan, kişinin sevilmeye ve sahiplenilmeye duyduğu ihtiyacı da simgelediği gibi, İslami açıdan da kişinin ibadet ederek iç huzuru elde edeceğini de delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!