RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı başarıları, kazandığı parayı ve aile hayatında yaşadığı mutlulukları kıskanan birisi tarafından kötü bir işin içine çekilmek istendiğine, ancak bu kişinin gerçek niyetinin ortaya çıkması sayesinde herhangi bir kötü duruma düşmekten kurtulacağına, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına ve gerekirse uzak duracağına delalet eder.

Rüyada Kedi Kovaladığını Görmek

Rüyada kedi kovalamak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişiyi hem iş hayatından hem de aile hayatından ötürü kıskanan bir kişinin varlığına, bu kişinin yapacağı kötü şeylere karşı çok dikkat edilmesi gerektiğine, yakın bir zamanda rüya sahibi ile karşılaşacağına ve rüya sahibinin her an tetikte olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Kovalamak

Rüyayı gören kişiye iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük zararları dokunabilecek bir kişinin çeşitli planlar yaptığına, bu planları uygulamaya koymak için zaman kolladığına, rüya sahibinin herşey için çok dikkatli olması ve ailesini de koruması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Kovalamak

İş hayatında rüya sahibini, kıskanan ancak kötü şeyler yapmaya cesareti olmayan birisinin, rüya sahibi hakkında dedikodu çıkaracağına, ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına yorumlanır.

Rüyada Evden Kedi Kovalamak

Rüya sahibinin, hanesi içinde kötülüğünü isteyen insanlardan birinin, kendisini çok kıskandığına, bu yüzden kötü şeyler yapmaya kalkışacağına, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına rivayet eder.

Rüyada Yavru Kedi Kovalamak

Rüya sahibinin, sevdiklerinin hatası yüzünden kötü durumlara düşeceğine ve kötü şeylerle karşılaşacağına ancak bu sorunları tek başına yeneceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Kovalamak İle İlgili Rüyalar;

  1. zehra (18 Aralık 2014 saat: 07:16)

    Ruyamda arkadasimla Yolda yürürken birden sari kahverengi beyaz bir sürü kedi önüme doğru geliyorlar ve etrafimi bir anda sariyorlar adim atamiyorum kacamiyorum gitmiyorlardi sadece benim etrafimi sarmislardi. Ordan kurtulduktan sonra evime gidiyorum hiç bir kapi pencere kapanmıyor ruzgarda kapattiklarim geri açılıyor sürekli kapatmaya çalıştım ama kapatamadim tek basimaydim telefonda annemi arıyorum hastanede olduklarını biliyormusum niye gittikleri bilmiyorum bagirarak en son anne dedim uyandim çok etkiledi.. Şimdiden teşekkür ederim ..

  2. sanem aslan (16 Kasım 2014 saat: 13:34)

    rüyada yatak odamdayım salondan kedi sesleri geliyor kapıyı aralıyıp korkarak bakıyorum salonda altı yedi tane kadar kedi oynaşıyolar birbirlerini ısırıyolar beni görünce rahatsız olup kızıyolarher biri bi köşeye kaçıyo bende elime çalı süpürgesi alıyorum.ama kendimi öyle halsiz hissediyorumki süpürgeyi kaldıramayacak kadar halsizim zorlanarak süpürgeyi kaldırıyorum kadileri kovalıyorum kedileri evden çıkarıyorum.rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkür ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,