RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada kedi ölüsü görmek,  toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına ve yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere ve duygusal hayatınızda yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınıza tabir edilir. Rüyanızda gördüğünüz kedi ölüsü bazen de sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza işarettir. Bazen de size karşı düşmanlık besleyen kişilere karşı önlem almanız gereken durumlara maruz kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, etrafınızdaki düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız gerektiğine tabir edilir. Öldürdüğünüz kedi bazen de iyi niyetli be iyi huylu biri olmadığınızın da göstergesi olabilmektedir. Rüya sahibinin menfaatlerini düşünen ve çıkarcı bir yapıya sahip olduğuna da işaret eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyada kedi öldürmeyi, size kötülük etmek isteyen kişilere karşı kendinizi savunabileceğinize ve rüya sahibi kişinin düşmanını alt edeceğine yorumlarlar.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak çok hırslı ve azimli biri olduğunuza delalettir. İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, isteklerinize hırsınız ve azminiz sayesinde elde edip, sahip olacağınıza tabir edilir. Aynı zamanda rüyada kedi kovalamak size zarar vermek isteyen, sizi çekemeyen kişilere karşı da kendinizi savunabildiğinize işarettir. Rüyanızda başka birinin kedi kovaladığını görmeniz ise, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevdiğinizi görmek, karşınıza çıkan engellerin ve zorlukların, aklınız ve zekânız sayesinde üstesinden geleceğinize, kuvvet ve azminizle başarıya kısa zamanda ulaşacağınıza delalet eder. Bazen de rüyada kedi sevmek, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına işarettir. Rüyada sevdiğiniz kedi büyük ise büyük sıkıntılar yaşayacağınıza, yavru bir kedi sevdiğinizi görmeniz ise yaşayacağınız sıkıntıları hemen atlatacağınıza tabir edilir. Rüyada sevdiğiniz kedinin sizi tırmaladığını görmeniz ise düşmanlarınızın size zarar verebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Halime (20 Ağustos 2016 saat: 08:24)

    Acayip bir rüya idi gece kondulardan oluşan küçük bir dağlık kasabada oturuyordum gece bişeyler oluyor tek başıma dışarı çıkıyorum bikaç evde birsürü kediyi besliyorlar ama kötü davranıyorlar sonra annem annemin bi arkadaşı ve benim bi arkadaşımı görüyorum eve doğru gidiyoruz giderken birsürü kedi parçalanmış patileri ile yol yapmışlar giderken besleyen herkesin evinin önünde kedi ölüsü dolu bağırarak çağırarak o insanlarla kavga ederek kendi kendime kızarak bi telaşla eve doğru gidiyoruz birileri yol üzerinde bir ağacın dibine gidiyor sonra eve ulaşıyoruz arkadasim yavru sayilacak kadar küçük bir kediyi bana getiriyor ona sarılıyorum seviyorum opuyorum oda beni yaliyor seviyor sonra bi hışımla uyandım rüyamı yorumlayabilirmisiniz iyi günler şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

  2. Oktay sevilmez (13 Ekim 2015 saat: 20:56)

    Rüyamda tanimadigim bir bayanla yolda yururken agaca kuyrugundan asilmis dort eliyle agaca sarilmis vaziyette olmus bir kedi yavrusu goruyorum o kediyi yanimdakina gostermek icin arkami tekrar dondugumde kedi kaybolmus ve kiz kardesim ölmüs ama canli olarak masada oturuyo ve hareketsiz bize bakarak gulumsuyo ama kiz kardesim tabiri caizse zombi gibi olmus disleri sari gozleri sari surati mor ve yesil karisimi bi renk almis bende oturup aglamaya basliyorum ve sen hep gul bitanem yeterki sen gul diyorum.. Ve sonra uyaniyorum rica etsem yorumlarmisiniz.. Tesekkurler

  3. Bahadır Can (16 Ağustos 2015 saat: 18:51)

    Rüyamda boş bir arsada iki kediye bir kalabalık taş atıyordu. İlk önce nedense birşey yapmadım. Sonra birisini öldürdüler ikincisini öldürmelerine ben engel oldum. Bağırdım ve kalabalık dağıldı. Ama içimde bir suçluluk duydum. Kedinin ölüsünü çok net gördüm. Ama diğerinin kurtulmasina da sevinmistim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,