RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüyada kedi pisliği görmek, parasal anlamda iyi gelişmeler yaşanacağına ve doğru yatırımlar sayesinde zengin bir hayat sürüleceğine işaret eder. Rüyada kedi pisliği gören kişi, başka kişilerle yaptığı ortaklıklar neticesinde işlerini büyütür. Devlet dairesinde çalışanlar için ise terfi anlamına gelir ve maaşına zam alır. Kedi pisliği görenin çevresi de zengin ve cömert kişilerden oluşur.

Rüyada Kedi Pisliğine Basmak

Rüya sahibinin başka biri vasıtası ile hayallerine kavuşacağı ve büyük sevinç yaşayacağı anlamlarına gelir. Kedi pisliğine basmamak için üzerinden atlayan kişi ise çok büyük bir fırsatı kaçırır ve pişmanlık duyar. Bu rüya maddi açıdan büyük paralara sahip olmak demek olduğu gibi, yalnız kişiler için de zengin bir eşe delalet eder.

Rüyada Kedi Görmek

Uyumlu bir eşe, maceralarla dolu bir hayata ve geliri yüksek bir ticaret hayata işaret eder. Rüyada kedi gören kişi, İslami açıdan şirret ve ahlakı bozuk bir kadınla hayatını birleştirir ve acı dolu bir hayat sürer. Günahlara da işaret eden rüya tövbe edilmesi gerektiğini ve İslami kurallara uygun bir hayat yaşanması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Kedi Pisliği Yemek

Kedi pisliği görmek zenginliğe ve maddi refaha işaret etse de, kedi pisliği yemek kişinin beklenmedik bir iftiraya kurban gideceğine ve hayallerinin yıkılacağına işarettir. Bazı yorumlara göre ise, kişinin söylediği sözler nedeni ile kötü bir duruma düşeceğine, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına ve pişmanlık dolu günlere tabir olur.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek yaşamında endişeli bir bekleyiş içinde olduğuna, bazı olumsuz davranışları veya hatalı davranışları nedeni ile sıkıntılar yaşadığına ve stres içinde olduğuna işaret eder. Kedi pisliği görmek, kişinin yakın arkadaş çevresine karşı güvensizlik içinde olduğuna ve sırlar sakladığına da işarettir. Bilinçaltında sürekli olarak yapılan hataları düşünen kişi, bu durumdan kurtulmak için çareler aramakta ve kendisini sıkışmış hissettiğinden bu tip rüyalar görür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Kedi Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mine günana (18 Ocak 2016 saat: 09:59)

  Merhabalar ben rüyamda uyuyorum ve kedi yayatagima giriyor yatagimi pisliyor ayağımin altına kedi pisliği yapışıyor uykudan uyanıp telaş yapıyorum hemen ayagimin altını temizleyip çarşafı yatagimdan çıkartıyorum rüyami yorumlarsaniz sevinirim…

 2. hatice gökçeoğlu (10 Ağustos 2015 saat: 11:27)

  İyi günler
  Rüyamda yeni yapılmış güzel bir eve taşındığımızı fakat inşaat pisliği temizlenmemiş dairelerde olduğunu, dairede daha önce görmediğim merdiven altı gibi bir yerin aynalı bir dolap kapağı ile kapatılarak değerlendirildiğini görüyor ve şaşırıyorum. Kapağı açıtığımda içinin temizlendiüini ve annem tarafında içine battaniye ve dolap örtüsü ile kaplandığını ayrıca inşaattan kalma paketi açılmamıi çeşme bataryası, tamir malzemeleri ve beyaz plastik malzemeler görüyorum. Dolabın en dip kısmında siyah renk valizi görünce daha yeni gelmiştikeşim bu valizi ne zaman yerleştirdi ki diye düşünüyorum. Valizi yerinden çıkardığım anda sinekler uçuşuyor ve çevirince de kedi pisliği olduğunu görüyorum. Ayrıca bu valiz bizim kullandığımız valizin küçük boyu ve bizde yok eşim bunu nezaman almış insan bunu koyarken bir bakmaz mı kirli yere konur mu diye söyleniyorum. Bu arada yanımda annem var. Sol tarafıma yönelince birde bakıyorum ki boş ve inşaat pisliği icinde bir ev annem diğer taraftan bana sesleniyor o yönde değil bu tarafa gel orası bizim değil bizim bu taraf diyor. Ben yine çok şaşırıyorum bu nasıl bir ev insan iki evin arasına duvar örmez mi böyle ev mi olur derken uyandım. Tekrar daldığımda da anne ve babamı gördüm babam banyo yapmak için avlulu bir evin kapısını açıp geçerken ben yerde tüm avluyu kaplayan bir alanda bulanık su gördüm.
  Yorumlarsanız çok sevinirim. Yorumunuzu büyük bir heyecanla bekliyorum.İyi çalışmalar.

 3. Emir (02 Temmuz 2015 saat: 09:08)

  Ruyamda tayini cikab sevgilimin halen benim okulunda oldugunu goruyorum onun sınıfı bir baska ogretmenle vedalasiyor onunla arka bahceye gectigimizde oturacagimiz yerde kedi pisligi var onu temzileyip oturuyoruz yabimizda kocaman pismis bir koyun bizede parçalayıp veriyorlar bi parca yiyoruz ne anlama geliyor olabilir yardimci olur musunuz en kisa zamanda tesekkur ederim

 4. hüsniye (01 Ocak 2015 saat: 10:57)

  rüyamda kedi makyaj kutuma pisliyordu ve bende onu görünce telaşla kovdum. elbiseler gördüm telaşla elbisemi kurutmaya hazrlanmaya çalışıyordu. ordan oraya koçuşturuyordum. ablalarımı gördüm onlarda arkadaslarıyla rahat bir şekilde hazırlanıyordu. sonra erkek arkadaşımın yanında bir bayan o hep rüyamda bana suratı asık bi şekilde görüyorum. kar gördüm kristal şeklinde ben sakince oynuyordum .. rüyalarım hep çıkar ve bana yol gösterir ciddiye alıp yorumlarsanız çok sevinirim teşekürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,