RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi yaşamında sıkıntılı günler geçirecektir. Belli bir dönem bu sıkıntılı süreçten çıkamayacak ve keder sahibi olacaktır. Çevresindeki insanlardan, arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan göreceği zarar rüya sahibinin bundan sonraki arkadaşlık seçimlerinde daha dikkatli davranacaktır. Ayrıca bu yaşanacak olaylar rüya sahibinin ailesine de etki edecektir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek genellikle şerre işaret eder. Rüyasında kedi gören kimse, kötü huylu bir kadınla ilişki yaşayacaktır. İş ilişkisinde bu kadının etkin bir rolü olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre ise ev halkından biri ile yorumlanır. Rüya sahibi yakın zamanda ailesinden biriyle ilgili bir haber alacaktır. Bu haber daha çok kötü bir haber olacaktır.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedinin ısırdığını gören kimse, düşmanlarının felaketinden kurtulacaktır. Eğer ısıran kedi dişi ise, rüya sahibi bolluğa ulaşacaktır. Hayatında bir rahatlama söz konusu olacaktır. Eğer rüyada görülen kedi erkek ise, düşmanlardan kurtulma gerçekleşir ancak rüya sahibinde hastalıklar ve sıkıntılar meydana gelecektir.

Rüyada Kara Kedinin Saldırdığını Görmek

Rüyada kara kedinin saldırdığını görmek, yakın çevreden insanların rüya sahibinin ilişkilerini etkileyecek olaylara sebep olacaktır. Rüya sahibinin arkadaşı olan bu kişi, rüya sahibinin bir tanıdığı ile arasını bozacak sözleri insanlara olayları anlatacak ve bu arkadaşlığın sona ermesine neden olacaktır. Rüya sahibi bu durumu geç öğrenecek ve gereğini yapacaktır.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmaladığını gören kimse, sıkıntılı günler geçirecektir. Rüya sahibinin huzurunu kaçırmak isteyen dost görünümlü insanlar olacaktır. Kedinin nankörlüğü rüya sahibinin arkadaşlarında görülecektir. Bu nedenle rüyayı gören kişi yakın çevresinde dikkat etmelidir. Kısa zamanda hoş olmayan şeylerle karşılaşması muhtemeldir. Bir süre bu nedenlerle sıkıntı çekebilir. Ancak şimdiden tedbirini alırsa kolayca savabilecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Saldırması İle İlgili Rüyalar;

 1. kadri bilen (15 Nisan 2015 saat: 18:29)

  rüyada sarı kedimi görüyodum gözleri parlak sanki cin girmiş içine bana saldırmaya çalışıyordu elimle geriye doğru atıyordum yine bana saldırıyordu ısırmaya çalışıyordu geriye attıkça elime yapışıodu yüzümü çizmeye çalışıyrdu yapamıyordu

 2. nehir (18 Şubat 2015 saat: 15:11)

  rüyamda iki yılan gördüm biri zehirli biri zehirsiz ve kediler yılanları gördüklerinde saldırmaya başladılar.ama bir anda kediler benim üstüme doğru yürüdüler ve beni sıkı sıkı sardılar ayaklarımın kopacağını sandım bir türlü bırakmıyorlardı resmen delirmiş gibilerdi bu rüyanın yorumunu bir türlü bulamadım rica etsem yazarmısınız. teşekkürler.

 3. emrah (23 Ocak 2015 saat: 20:38)

  Ruyamda kendimi ayaktayken gordum ve beyaz ve siyah karisik rengli bir kedi uzerime ziplayip yuzumu tirmalamaya calisti ama basarisiz oldu tirmalamasina izin vermedim bogustuktan sonra hic bir yerimi tirmaliyamadi lutfen bu ruyami yorumlarmisiniz tesekurler

 4. Celil (21 Aralık 2014 saat: 07:59)

  Rüyamda apartman boşluğunda bulunan gri renkli bir kedi önce gelip bacağıma patisini koydu pençelerinden canım acıyınca tepki gösterdim,sinirlendi tırmalamaya başladı canım yandı ve tekme attım kedinin boynunun altı kanadı ve ısırmaya başladı sonra tekme atarak kendimi savunmaya devam ettim bu kavgadan o da ben de çok hasar aldık be rüyam sona erdi.

 5. melisa (27 Eylül 2014 saat: 08:36)

  Rüyamda iki veya üç beyaz yavru kedi gordüm, gerçek hayatta da kedileri severim zaten çağırmaya çalıştım… annesi sinsi bakış attı gülümsedim.üstüme atladı bırakmadı baya saldırdı ısırdı zannımca kaçmaya çalıştım kovaladı gücüm kediye yetmedi açıkçası.daha sonra kardeşimimi suçladım neden saldırgan olduğunu söylemiyosun diye biraz kızdım sonra uyandım zaten. Yorunlarsanız çok mutlu olurum,teşekkürler

 6. Büşra (20 Mayıs 2014 saat: 06:31)

  Rüyamda siyah bir kedi gördüm. Onu kızdırmaya çalışıyodum ve o gerçekten çok kızgındı. Daha sonra üstüme doğru gelmeye başladı ve ben diğer odaya geçip kapıyı kapatmaya çalıştım. Ancak o kadar sinirli ve güçlüydü ki kapıyı itti ve ben yere düştüm. Çok sinirli siyah bir kediydi. Onu umursamıyormuş gibi yaptım ve daha çok sinirlendi gözleri kocaman oldu sinirden titredi ve bana ölmeni istiyorum dedi bu rüyayı 2 saat önce gördüm ve korku içinde uyandım. Asıl dikkat çeken şey ben bütün bunları gördükten sonra uyandım ve yarım saat sonra ezan okundu namaz kıldım. Namaz kılmak için kalkan anneme de anlattım bu rüyayı ve o da beni rüyasında yaralı bir kedinin yarasını sararken ona ilgi ve şefkat gösterirken görmüş.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,