RuyaTabirleri.com

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması görmek, musibet ve melanet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başına gelecek tatsız olaylara işaret eder. Baş ağrıtacak, huzur, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisini üzgün, mutsuz, halsiz ve moralsiz hissetmesine neden olacak bir takım gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması

Rüyayı gören kişinin elinin kolunun bağlanarak, kendini çaresiz kalmış gibi hissedeceği ile tabir edilir. Rüya sahibinin yaşama karşı isteğini azaltacak, geleceği için umutsuzluğa kapılmasına neden olacak ve ruhsal çöküntüye düşmesine sebep verecek günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Tarafından Tırmalanmak

Rüyasında bir kedi tarafından tırmalandığını gören kişinin başına hoş olmayan işler gelecek demektir. Rüya sahibinin tam olarak şanssızlık olarak değerlendirilecek zamanlar yaşayacağına ve hayatının en kötü dönemini geçireceğine alamet eder.

Rüyada Kedi Isırması ve Tırmalaması

Rüyayı gören kişinin başına gelecekler nedeni ile işinden, özel ve sosyal hayatından uzaklaşmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendini elini kolunu kaldıramayacak kadar kötü hissedeceğine ve hiçbir şeyin kolay kolay keyfini yerine getiremeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Kedi Tırmalaması

İyi bir rüya olmadığı kabul edilir. Rüya sahibinin uykusuz, yorgun ve gergin günler geçireceğine rivayet edilir. Stresli ve zor günlerin yaşanacağını haber ettiği ile açıklanır.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Bu rüya da siyah kedi tırmalaması gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yüzünün asılmasına ve kara kara düşünmesine neden olacak durumlara düşeceğine ve bir türlü çıkar yolu bulamayacağına işaret eder. Kişi, kendini adeta köşeye sıkışmış ve sanki bir daha kurtuluşu bulamayacak kadar çaresiz ve kötü hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. erdem (15 Mayıs 2014 saat: 10:24)

  Rüyamda renkli papağan ve siyah olmayan bir kedi gördüm.
  papağan hiç konuşmadı ve yatağımın üzerinde duruyordu. pencere(tahta korkuluklu altında duvar yerine 5 cm kadar sineklik vardı) açıktı önce yataktan kalkıp papağanı pencereden çıkardım ve pencereyi kapattım. Odadan çıkmak için hareketlendim ama geriye döndüğümde papağan içeride ve pencere açık üstelik bir tane de kedi vardı. Kediyi pencereden dışarı çıkardım ve pencereyi kapattım. papağan içerideydi. Kedi patilerini arada cam olmasına rağmen papağana uzatmaya çalışıyordu. sinirli bir şekilde sinekliğin olduğu yerden elimi tırmalayıp uyanana kadar bırakmadı.

 2. Elif (04 Mart 2014 saat: 18:25)

  rüyamda bir kız birde erkek erişmiş insanlar vardı (ama ilginç olan insanların yüzük parmağım kadar olmasıydı ) ve kendi evime benziyordu.Bir an o insanları yakalamak ve nasıl olduğunu anlamak istedim tam ben onların peşinden koşarken bir anda örümcek gibi bacakları çıktı .çok korktum .yanımda bir kedi vardı .böyle beyaz ama üzerinde sarı benekler vardı.kedi yüzünden yakalayamadım.ve kediye kızdım.kedinin kafasına hafifçe ama kızarak vurdum ,dokundum da denebilir. Kedi çok kızdı ve beni cırmalamaya başladı anneme seslendim annem alaycı bir şekilde şaka yaptığımı sandı (sanki phineas and ferb)deki gibi oradaki (candace) ‘ın davranışı gibi)işte annem bana inanmadı korktum ve bir anda uyandım ………………………………………………. Zaten o gün bir arkadaşım ölmüştü.çok üzülmüştüm. gece hep uyanmıştım ….. çok terlemiştim uyandığımda … İNŞALLAH HAYIRLIDIR :)

 3. hilal (11 Şubat 2014 saat: 10:21)

  Ruyamda parca parca et dogruyordum kusbasi seklinde. Kenarda siyah diye hatirladigim bir kedi bekliyor. Eti dogradim hepsini avucuma aldim tabaga koyup dolaba birakacagim. Tam etler elimdeyken kedi miyavlayarak yanima geldi. Ben kovalamak istesemde ayrilmayip elimdeki etlere saldirmaya basladi. Ben vermemek icin avcumu siki siki kapattim tam o sirada kedi elime saldirip bir pence atti ve elimin uzerinde tirmalama izi k.aldi. Fakat ben eti gene vermedim hemen tabaga koyup dolaba biraktim . O esnada sanki etin bir iki parca azalmis gibi oldugunu hissettim. Ruyam bu kadar Allah hayirlara getirsin insallah.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,