RuyaTabirleri.com

Rüyada Kefen Görmek

Rüyada kefen görmek güzel ahlaklı, muhafazakâr, aile yaşantısına değer veren, geleneklerine ve dinine bağlı, kuran okuyan kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi hak yolunu terk etmeyen, namazında, niyazında, edebiyle yaşayan, harama göz dikmeyen, namuslu kişidir. Bazı rüya tabirleri kefeni gelinlik olarak ifade ederler.

Rüyasında kefen gören genç kız, prensesler gibi olacağı bir gelinliğin içinde, çok az kişiye nasip olacak kadar hayırlı bir kimseyle dünya evine girecek diye tabir edilir. Rüyada kefen görmenin bir diğer tabiri de rüya sahibinin dışarıya pek sır vermediği, bir işi kesinleşmeden son ana kadar kimseyle paylaşmadığı ve ketum olduğu yönündedir. Bazı rüya tabirlerine göre kefen görmenin bir anlamı da eli çabuk olmaktır.

Rüyada Kefen Dikmek

Ayıp örtmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi doğru olmadığını sonradan anladığı ve kasıt olmaksızın yaptığı bir şeyi kimselere duyurmamak için baya ter dökecek ve sıkıntıya düşecek diye yorumlanır.

Rüyada Kefen Giymek

İhanet etmekten son anda geri dönmeye delalet eder. Rüya sahibinin helali olmayan bir kişiyle bir araya gelmesini isteyen ve uygun ortamı hazırlayan kişiye uymadan, kendi helali olan kişiden başka kimseye el sürmeyecek olmasına işaret eder.

Rüyada Kefen Almak

Rüyada kefen aldığını gören gıybet ederek, hak yiyerek ya da birine iftira atarak günah işleyecek ya da kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Kefen Kesmek

Rüya sahibinin kadrini kıymetini bilmediği kişiyi yana döne aramasına yani yokluğunu hissetmesine delalet ederken aynı zamanda da ihmal ettiği bir sorumluluğu nedeni ile sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada Kefen Giydiğini Görmek

Bir kişinin rüyada kendini kefene sarılı olarak görmesi planlarının bozulmasına, başkasını kefene sarılı görmesiyse bir kimsenin yardımını alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kefen Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. dilek (21 Ocak 2015 saat: 15:56)

    Rüyamda 3 yaşındaki oğlumun ölmüş ve kefene sarılı olduğunu gördüm.Onu gömmek için mezarlığa gidiyoruz eşime son bir kez yüzünü görmek istediğimi ve onu öpmek istediğimi söylüyorum önce hayır diyor sonra kabul ediyor. Yüzü açık bişekilde kefene sarılı görüyorum çok güzel görünüyodu sanki gülümsüyo gibiydisonra göz kapağının kıpırdadığını farkediyorum. Oğlum yaşıyo olabilir diyorum kimseyi inandıramıyorum olur öyle yeni ölmüş cesetlerde diyolar sonra parmağını hafifçe hareket ettiriyo çırpınıyorum ağlıyorum bişeyler yapın ölmemiş olabilir diyorum inanmıyolar. Biraz ilerde başka bi cenaze için gelen topluluktan 30 lu yaşlarda siyah saçlı sakallı bi adam geliyo ben doktorum diyo çocuğa bakıyo kucağına alıyo ve yaşıyo diye bağırıyo ambulans çağırın diye bağırıyo….. Bi anne için çok etkilenilecek bi rüya umarım hayra işarettir yorumlarınızı bekliyorum tşk.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,