RuyaTabirleri.com

Rüyada Kefir Görmek

Rüyada kefir görmek, rüyayı gören kişinin, elinde bulunan imkânların kendisini kıskanan biri tarafından baltalanacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine ve uğradığı zararı telafi etmek için çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada Kefir İçmek

Gerçekleştirilecek bazı çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde çok kazanç elde edileceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına ve yaşanan sorunların kısa zaman içinde mutlu sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Kefir Mayası Görmek

Yakın zaman içinde girilecek hayırlı bir çalışma sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına,  yapılan hataların alınacak olan hayır duaları ve sevilen kişilerin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine tabir edilir.

Rüyada Süt Görmek

Ortaya konan çalışmalardan kazanılan başarılar sayesinde neredeyse hiç zahmet çekmeden ve herhangi bir adım atmadan kazanılan ve rüya sahibini çok büyük bir mutluluğa kavuşturan kazanca işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hiç olmadığı kadar rahat ve hayırlı bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada Süt İçmek

Hayallerin kısa süre önce çok emek verilerek ve büyük bir çaba gösterilerek gerçeğe çevrileceğine, bu şekilde işlerinin hayırlı bir yola gireceğine, zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına ve sıkılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!