RuyaTabirleri.com

Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek rüya sahibi için moral bulmasına vesile olacak haberler almasına ya da olaylar yaşamasına delalet eder. Rüyasında kek gören kişi uzun zamandan beri içinde bulunduğu manevi yıkımın ve moral çöküklüğünün esiri olmaktan kurtulacak, neşesizliği nedeni ile sönen gözünün ışığı yeniden parlayacaktır.

Rüyada kek gören kişi büyük de bir kısmetin üstüne oturacaktır diye tabir edilir. Bu kişi büyük bir servetin ya da ortaklığın varisi olacak veya baba, dede, ata gibi aile büyüklerinin mal varlığının veliahttı tayin edilecektir. Bir diğer yandan da bekâr kişiler için ferah ve mutlu gönül işleri şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kek Yapmak

Rüyada kek yaptığını görmek, rüyada kek görmek kadar hayırlı değildir. Rüya sahibi için tam da istemediği şeylerin başına geleceğine delalet eder. Yani rüya sahibi kendini düşünmekten bir türlü alı koyamadığı o musibeti kaçınılmaz olarak yaşayacaktır. Rüyada kek yaptığını gören kişi bir süre parasızlık da çekecektir.

Rüyada Kek Yemek

Bol kazanç, bol rızık ve bol nimettir. Rüya sahibi daha önce hiç görmediği ve bulamadığı bir bolluğa düşecek, bunun da tadını doya doya çıkaracak demektir.

Rüyada Kek Almak

Rüya sahibinin çevresinde kendisine hayrı dokunacak olan kişiler olarak değerlendirilir. Bu kişiler aile dışında olan kişiler olup, aile kadar yakın ve sıcak kişiler olacaklardır.

Rüyada Kek Kalıbı Görmek

Rüyada kek kalıbı görmek hayra ya da iyiye işaret etmez bilakis iyi giden her şeyin bir anda bir fırtınaya kapılmışçasına alabora olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bu fırtınada gemisi batacak bu nedenle de çok kötü günler geçirecektir.

Rüyada Pasta Görmek

Gelip geçici hevesler anlamına geldiği gibi aynı zamanda kalıcı duygular yaşamak şeklinde de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: