RuyaTabirleri.com

Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek rüya sahibi için moral bulmasına vesile olacak haberler almasına ya da olaylar yaşamasına delalet eder. Rüyasında kek gören kişi uzun zamandan beri içinde bulunduğu manevi yıkımın ve moral çöküklüğünün esiri olmaktan kurtulacak, neşesizliği nedeni ile sönen gözünün ışığı yeniden parlayacaktır.

Rüyada kek gören kişi büyük de bir kısmetin üstüne oturacaktır diye tabir edilir. Bu kişi büyük bir servetin ya da ortaklığın varisi olacak veya baba, dede, ata gibi aile büyüklerinin mal varlığının veliahttı tayin edilecektir. Bir diğer yandan da bekâr kişiler için ferah ve mutlu gönül işleri şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kek Yapmak

Rüyada kek yaptığını görmek, rüyada kek görmek kadar hayırlı değildir. Rüya sahibi için tam da istemediği şeylerin başına geleceğine delalet eder. Yani rüya sahibi kendini düşünmekten bir türlü alı koyamadığı o musibeti kaçınılmaz olarak yaşayacaktır. Rüyada kek yaptığını gören kişi bir süre parasızlık da çekecektir.

Rüyada Kek Yemek

Bol kazanç, bol rızık ve bol nimettir. Rüya sahibi daha önce hiç görmediği ve bulamadığı bir bolluğa düşecek, bunun da tadını doya doya çıkaracak demektir.

Rüyada Kek Almak

Rüya sahibinin çevresinde kendisine hayrı dokunacak olan kişiler olarak değerlendirilir. Bu kişiler aile dışında olan kişiler olup, aile kadar yakın ve sıcak kişiler olacaklardır.

Rüyada Kek Kalıbı Görmek

Rüyada kek kalıbı görmek hayra ya da iyiye işaret etmez bilakis iyi giden her şeyin bir anda bir fırtınaya kapılmışçasına alabora olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bu fırtınada gemisi batacak bu nedenle de çok kötü günler geçirecektir.

Rüyada Pasta Görmek

Gelip geçici hevesler anlamına geldiği gibi aynı zamanda kalıcı duygular yaşamak şeklinde de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Şeyma (18 Kasım 2015 saat: 00:56)

  Rüyamda erkek arkadaşım yanımdaydı ve annem bize üç yada dört tepsi kek yapmıştı yedik mi hatırlamıyorum. sonra kuzenim gelip bize kaç yıl oldu diyo ve bende gülerek 4 yıl oldu diyorum. Ayrıca kekleri bir tepsisi sade idi diğerleri de üzümlüydü sanırım.

 2. Sema okur (20 Ekim 2015 saat: 10:02)

  Annem kek yapmış inanılmaz güzel bir kek kesip kesip yiyorum sabah kahvaltısında o arada sevgidim kisi arıyor gülerek onla konuşuyorum evden çıkınca ara diyor beraber gidelim diyor
  tamam diyorum kekin bembeyaz yeri kalmış az da çayım kalmış hemen onuda yiyorum nefis bir tad dı

 3. Aslı (16 Ağustos 2015 saat: 11:22)

  Hoşlandığım çocuk ve abisi ile karşılıklı oturuyoruz. Ve ben çikolatalı bir kek yapmışım onu yiyorlar, ben yemiyorum. Hoşlandığım cocuk hic konuşmuyor abisi ile konuştuk hep. Keşke simdi yemeseydik pazar gunune kalmayacak diyor abisi, bende pazar gunu de yaparım sorun değil diyorum.

 4. gülsüm (21 Nisan 2015 saat: 14:55)

  Rüyamda arkadaşım büyük geniş ve ferah bir ev aldığını ev dağlık bir yerde çok güzel arkadaşımı ziyaret ediyorum jek yapmış fîrında bsna gösteriyordu misafirler gelcek telaşlıydı evi bana gezdirordu oturdum alnımı ovuyor çok sitres yapmışın biraz sitresten uzak dur diyodu yorumlarsanız sevinirim

 5. Ferhat (20 Kasım 2014 saat: 08:00)

  Slm rüyamda babam annem seyahat ediyoz ama ben uyuyom bi şehre ğitmişiz babam o şehre yııllar önçe ğitmiş şimdi buralar çok değişmiş diyo yüksek bi yere oturuyoz 40 50 kişi yol üstündeki yaprak otları topluyo ben tekkalıyım ve ğezerken banka arıyom ama sağımda solumda cok ğüzel pastaneler önlerin de ordan başka hiç bir yerde olmayan ürünler varmış cok ğüzelll sarı sarı pastalar kekler tuzlu tatlı özellikle içleri çikilota olan pastalar renkleri başak sarısı idi Hayırdır inşallah

 6. aylin (25 Ekim 2014 saat: 21:52)

  Babaannem le birlikte kahvaltı hazırlıyorduk tepside tahin vardı baldötüm içine balda koydum ayrı bir tabağa bir parmak ta tadına baktım. o da yoğurt kaymağı çıkarıyordu.dedim ki biz bu kahvaltıyı dışarda yapalım.sonra kendimi yolda buluyorum. BisiKletlebir yere gidiyorum bir yakınım.ölmek üzereyim onun evinde buluyorum kendimi Ama onu görmüyorum kardeşlerim ve teyzem orda evini temizliyorlar bir yandan da kekler tatlılar yapıp dağıtıyorlar bir kaçını yedim biranın babaannem aldım. O evin bir sokak arkasında sevdiğim ayrıldığımız sevgilimin babasının fırını varmış oraya gidiyorum.hamurdan daire şeklin de ekmek siparişi verdim buradan gelirim dedim sevdiğimiz evine gittim kitap okuyordu ya daha çok ders çalışıyordu.annesiyle göz göze konuştuk ve çıktım evlerin den oldukları ev yabancı bi yerdi birazda loş ve karanlık.sonra fırına gittim altı tane daire ekmek aldım güzel kızarmış ve tereyağlı ekmekleri aldım bi amca tam sen kimsin diye soracaktım ki sevdiğimin babası adamın sırtını sıraladı sus der gibi o murat ın eski sevgilisi ama hala sever murat ı bizim de kızımız dercesine susturdu. Ekmekleri aldım ölmek üzere olan akrabam canan teyzenin evine gittim ekmekleri oraya orda olan teyzem bıraktım
  Biraz da tadına baktım.ordan gittim babaannem beni bekliyor aç diye düşündüm.Kahvaltı tepsisi hazırdı hala tepsiden domates ve soğan aldım çantada koydum.tekrar yola çıktım babaannemr güzel bi yerde kahvaltı yaptırmak için yer arıyordum hiç sevmediğim insanlarla karşılaştım dolmuş durağında içim den ben sizin le gitmiyorum ki düşünerek oradan uzaklaştı onlar konuşuyorlardı ben ağzımı bile açmadan.içimden konuşuyorduk.onlar baktık ben ses çıkamıyorum.yol tarifi ederlerken uyandım.ama onları görünce bunalım rüyamda. Bu kadar şeyin anlamı mesajı nedir.cevabını bekliyor olucam.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,