RuyaTabirleri.com

Rüyada Kek Yapmak

Rüyada kek yapmak, pamuk kadar yumuşak kalpli ve yumuşak mizaçlı bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin kendisi değil çevresindeki bir kişidir. Bu anlayışlı, sakin, iyimser ve olgun kişinin varlığı rüya sahibine çok şey katacak demektir. Bu kişi, rüya sahibi sinirlendiği zaman onu yatıştırıp yanlış kararlar almasına ya da yanlış sözler söylemesine engel olacak, stresli ve üzgün zamanlarında kendisini teselli edecek ve iyileştirecektir. Rüya sahibine çok iyi gelecek bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Kek Yemek

Rüya sahibinin bazı tatsızlıklar yaşayacağına ve canının sıkılacağına delalet eder. Bu tatsızlık, rüya sahibinin yakın çevresinde yaşanacak ve rüya sahibinin içine ne çok da bu dert olacak çünkü en sevdiği ve en güvendiği kişilerden zarar görecek demektir. İşin güzel yanı çok ciddi sorunların yaşanmayacak oluşu.

Rüyada Kek Almak

Rüya sahibinin normalde çok iyi anlaştığı bir kişi ile ticaret ortaklığı yapmak isteyişine delalet eder. Bu işe ve arkadaşına güveniyor olması da kendisini yanıltmayacak demektir. İş istediği gibi yürüyecek ve her iki taraf için de hayırlı olacaktır.

Rüyada Kek İkram Etmek

Rüyada kek ikram etmek rüya sahibine yardım edileceğine ya da rüya sahibinin bir kişiye yardım edeceğine tabir edilir. Her iki durumda da hayırlı bir olay yaşamak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibinin bir kişiye parasal anlamda yardım etmesine ya da kendisinin yardım almasına tabir edilir.

Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek ağız tadına ve hayatta meydana gelecek güzel değişikliklere işaret eder. Rüya sahibi için yeni yerler görmek, yeni tatlar denemek, yeni mekânlara girerek yeni dostluklar edinmek anlamına gelir. Rüyasında kek gören kişi hayatından keyif alır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: