RuyaTabirleri.com

Rüyada Kekeme Görmek

Rüyada kekeme görmek, işlerin yavaş ama emin şekilde ilerleyeceğini bildirirken, acele davranmayan rüya sahibinin işine odaklanacağını, gelecek planlarını adım adım gerçekleştirmek için uğraşacağını bildirir. Diğer yandan bu rüyayı gören kişiler ev ve iş hayatları arasında sıkışırlar ve ikilemler yaşarlar. Kariyer yapmak isteyen kişilerin özel hayatlarındaki bazı gelişmelerden dolayı istedikleri gibi hareket edemeyeceklerini, bu durumun üzerlerinde hem baskı, hem de gerginliğe neden olacağını da bildirir. Kekeme görmek sakinliği, insanları incitmeyen, alçak gönüllü bir yöneticiyi tabir eder ve rüya sahibinin hayat boyu iyi insanlarla karşılaşacağını, gönlünden geçen her dileğinin kabul olacağını da bildirir. Sevilen biri olmaya, eşiyle, çocuklarıyla gurur duyan, ailesini rahat yaşatmak için her zorluğa göğüs geren biri olunduğunun da delaletidir.

Rüyada Kekeme Olduğunu Görmek

Kişinin bir şey söylemeden önce çok düşündüğünü, asla ani kararlar vermediğini, insanları kırmaktan, incitmekten, kötü söz söylemekten ve günah işlemekten korktuğunu ifade eder. Mümin insanlarla beraber olmaya, dini konularda bilgi almaya ve haram mal edinmeden, helal lokma yiyerek yaşandığına da işaret eder. Geçici zevklere tamah etmeyen rüya sahibinin her zaman kendi alın teriyle kazanç elde etmeye çalıştığını da bildirir.

Rüyada Kekeme Biriyle Tanışmak

Kişiye uzun yıllar dostluk yapacak iyi niyetli biriyle tanışılacağını, bu kimsenin her zorlukta rüya sahibine yardım edeceğini işaret eden rüya, mutlu beraberliklerin de tabiridir. Yeni başlangıçlar yapmak için her türlü fırsatın oluşacağı bu günlerin kişi için hayırlı görüşmelerle dolu olacağını, yolculuklar için de uygun bir zamanda olunduğunu tabir eder.

Rüyada Kekeme Görmenin Psikolojik Yorumu

Söylenemeyen ve içe atılan sözlerin, dışa vurulmak istenen öfkenin, biriktirilen duyguların bilinçaltında ortaya çıkma halidir. Kişinin sürekli ifade etme yöntemleri aradığına ancak bir türlü bulamadığına işaret eden rüya, diğer insanların ne düşündüğüne çok fazla kafa yorulmasını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!