RuyaTabirleri.com

Rüyada Keklik Görmek

Rüyada keklik görmek, nur yüzlü, melek kalpli fakat aksi bir kişiye işaret eder. Bu kişi özünde çok iyi kalpli, cömert, anlayışlı, merhametli ve iman sahibidir fakat sevdiği kişilere karşı böyledir. Lanet, anlayışsız, bencil ve aptal kişilere tahammülü yoktur bu nedenle onlara yaklaşımı pek de hoş değildir. Rüyada keklik görmek, herkese hak ettiği ve layık olduğu gibi muamele eden, kimine göre çok iyi kimine göre baş edilmeyecek kadar kötü kimseye delalet eder. Bu kişi çok büyük ihtimalle de bir kadındır diye yorulur. Rüyada keklik görmek ayrıca toplumdaki herkes tarafından sevilen, kabul gören ve saygın olan kişi ile tabir edilir.

Rüyada Keklik Tutmak

Hoş sohbet, yanında zamanın nasıl geçtiği anlaşılmayan, akıllı, mantıklı ve ağır başlı bir kimseyle tanışıp onunla daimi bir arkadaşlık kurmaya delalet eder.

Rüyada Keklik Yakalamak

Çevrenin, komşuların, arkadaşların, yakın akrabaların, hane halkının yani rüya sahibinin tanıdığı herkesin sevgisini yeniden kazanacak bir iş yaparak onlar tarafından saygınlık görmeye işaret eder. Rüya sahibi takdire şayan bir işin altına imza atacak ve kendisinden haz etmeyenlerin dahi sempatisini kazanacak demektir.

Rüyada Keklik Eti Yemek

Rüya sahibinin arkadaşları ile ya da yalnız başına dışarıda eğlenceli vakit geçirip kafa dağıtmasına ve kendine hediyeler alarak kendini ödüllendirmesi şeklinde yorumlanır. Çalışmaktan ve fedakârlık yapmaktan yorulan rüya sahibi biraz da kendisi için bir şeyler yapacak demektir.

Rüyada Keklik Almak

Uyumsuz, geçimsiz ve zorluk çıkaran bir kişiye sevdalanmak anlamına gelir. Rüya sahibi karşı cinsten böyle bir kimseye gönlünü kaptıracaktır.

Rüyada Keklik Avlamak

Rüya sahibinin devlet kapısında bir işi olacağına ve işin de kendisini mutlu edecek şekilde sonuçlanmasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,