RuyaTabirleri.com

Rüyada Kel Görmek

Rüyada kel görmek, can sıkıcı, moral bozucu, üzüntüye ve mutsuzluğa neden olacak haberler almaya ya da sözler işitmeye delalet eder. Rüyada kel görmek, her insan için zarara ve ziyana uğramaya, zor durumlara düşmeye, işinden olmasına ve bu nedenle de ekmeğini kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin malından ve parasından kaybetmesine, darlığa düşmesine, hastalanmasına ve çok zor günler yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Kel Olmak

Rüyasında kel olduğunu gören kişi, sıkıntı ve zorluğa düşecek, kısmeti ve şansı kapanacak, gelir kaynakları tükenecek ve parasız günler geçirecek demektir. Rüyada kel olmak, büyük uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi yönden çöküşe geçeceği günlerin geldiğine ve sıkıntılı bir dönem yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek de farklı anlamlara gelmez. Rüyada kel adam görmekle, kel olmak hemen hemen aynı şekillerde tabir edilir. Zorluk, meşakkat, çile ve dert çekmek anlamına gelir. Rüya sahibi büyük badireler atlatacağı ve büyük sınavlardan geçeceği zamanlar yaşayacak demektir.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel kadın görmek, o kadının evlilik hayatında dominant yani baskın karakterde olacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine tabir edilir. Rüyada kel kadın görmek, evde söz hakkının kadında olduğu ve son sözü onun söylediği anlamına gelir.

Rüyada Saçların Döküldüğünü Görmek

Rüyasında saçlarının döküldüğünü ve kafasının ortaya çıktığını gören kişinin sahip olduğu imkânlar bir bir elinden gidecek, kişinin yaşamaya alıştığı lüks şartlar yok olacak ve bu durum kendisini büyük bir bunalıma sürükleyecek demektir. Rüya sahibinin saçları eğer sadece yan taraflardan döküldüyse o zaman toplumda kendisine itibar edilmeyeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kel Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Azra (28 Mayıs 2015 saat: 12:26)

  Merhaba, rüyamda aşık olduğum insanı olduğundan yaşlı gördüm. Kendisi şuan 30 yaşında ve kel değil. Rüyamda ise kafasının ortası kel olmuş ve 45-50 yaşlarında gördüm sırıtıyordu. Ne anlama gelir bu. Tanışma aşamasındayız şuan.

 2. Abdurrahim Gürsoy (06 Nisan 2015 saat: 08:42)

  Merhaba ben 18 yaşında bir öğrenciyim. Ayrıldığım ve tam olarak unutamadığım sevgilimi rüyamda okulun kantininde üzerinde okul kıyafetleriyle kel bir şekilde gördüm. Tam olarak dökülmemişti traş makinesiyle kazıtılmış gibiydi. Bu rüya sürekli aklımı meşgul ediyo lütfen yardımcı olun.

 3. mecit (21 Kasım 2014 saat: 02:22)

  Beni terk eden, hiç bir şekilde benimle görüşmek istemeyen sevilim, rüyamda bana facebooktan arkadaşlık isteği atıyordu. Aynı zamanda mesaj atıp, görüşmek istediğini, beni görmek istediğini merak ettiğini söylüyordu. En önemlisi profil resimlerine baktığımda saçlarını tamamen kazıtmıştı.

  Not: bu kız sevgili bir kaç ay önce beni bir anda terk etti. Tüm uğraşlarıma rağmen hiç bir şekilde iletişim kurmak istemiyor, telefonlarımı engelledi. Normale baktığımda gayet mutlu ve sanki ben hiç olmamışım gibi hayatına devam ediyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,