RuyaTabirleri.com

Rüyada Kel Kalmak

Rüyada kel kalmak, kişinin aile büyükleri ile ilgili çok sıkıntılı bir haber alacağına, beklenmedik ani ölümlere, acılı ve uzun süren hastalıklara ve hane içinde yaşanacak felaketlere işarettir. Rüyada kel kalmak genel olarak iyiye yorulmaz. Rüyasında kel kaldığını gören kişi, manevi açıdan olduğu kadar, maddi açıdan da çok büyük sıkıntılar yaşar ve borçları artar. Yaşanacak kayıplara ve zarara işaret eden rüya farklı anlamlara da gelir. Bekar bir erkeğin kendisini kel kalmış olarak görmesi, geçimsiz ve kavgacı bir kadınla evleneceği anlamına gelir. Bir kadının kendisini kel kalmış olarak görmesi ise, evliliğinde kendisinin sözünün geçeceğine ve eşine her sözünü geçireceğine işaret olur.

Rüyada Kel Bir Adam Görmek

Duyulacak acı sözlere, kötü haberlere ve eleme işaret eden rüya, aynı zamanda rüya sahibinin çevresine karşı son derece kırıcı davrandığını, kötü sözler söylediğini ve bencillik ettiğini de gösterir. Rüyada kel adam görmek aynı zamanda kişinin çevresi tarafından sevilmeyen ve uzak durulan bir kimse olduğunun da delaletidir.

Rüyada Kel Bir Kadın Görmek

Gelirin azalacağına, işini kaybedeceğine, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına işaret eder. Rüyada kel kadın görmek bekar kimseler için kısmetsizliğe ve bereketin kaçmasına da işaret eder. Bu rüya İslami açıdan, kişiye zarar veren bir bayanı da işaret eder ve uzak durulması konusunda bir uyarıda bulunur.

Rüyada Kel Kalmak Psikolojik Yorumu

Rüyada kel kalmak, genellikle psikolojik açıdan kişinin yalnızlıktan korktuğunu ve bu nedenle endişeli bir hayat sürdüğünü gösterir. Kel kalmak demek, sahip olduğu kişileri kaybetmek ve ömrünü yalnız geçirmek şeklinde yorumlanabilir. Genellikle içe kapanık bir ruh haline ve duygusal bir kişiliğe sahip olunduğunu, ailesine ve arkadaşlarına düşkün bir birey olunduğunu da gösterir. Rüyasında kel kaldığını gören kişi, eski alışkanlıklarını ve çevresini özler. Geçmişe duyulan özlemi ve melankoliyi de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: