RuyaTabirleri.com

Rüyada Kel Olduğunu Görmek

Rüyada kel olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntı yaşayacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine ve iş hayatında gittikçe kötü zamanlara ve durumlara düşeceğine delalet eder. Aynı zamanda, eğer bir erkek kel olduğunu görürse çok kavgacı ve tartışmacı bir eşe sahip olacağına ve bu eş yüzünden çok sıkıntılı bir hayat yaşayacağına rivayet eder. Eğer bir kadın görürse evliliğinde söz sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Başının Kel Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük emekler vererek ve çok büyük fedakârlıklar yaparak kazandığı mallar ile ilgili bir sorun ile karşı karşıya kalacağına, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Eşinin Kel Olduğunu Görmek

Eşler arasında sıkıntılı ve tartışmalı bir dönem yaşanacağına, bu dönem sonunda iki tarafında çok yıpranacağına ve duygusal olarak çok büyük kayıplara uğrayacağına bu yüzden bu durumlar ile karşılaşılmak istenmiyorsa eğer eşlerin tartışmalara karşı önceden önlem almaları, birbirlerini alttan almaları ve herhangi bir konuda tartışmaya girmek yerine konuşmayı tercih etmeleri daha doğru olacaktır.

Rüyada Kel Olan Birini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar yaşanacağına, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına ve içinde bulunduğu sıkıntılardan Allah’ın izni ile çok yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kel Olmak

Rüya sahibinin, iş hayatında zarar edeceğine ve sorun yaşayacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: