RuyaTabirleri.com

Rüyada Kel Olmak

Rüyada kel olmak, meşakkat ve zorluk içine girmeye, işlerde kazancın düşmesine, parasız günlere ve yokluğa delalet eder. Genel anlam itibariyle rüya sahibinin mali durumu ile değerlendirilir. Rüya sahibi bu dönem işten yana büyük şansızlıklar yaşayabilir. Eğer bir yerde personel olarak çalışıyorsa işten çıkarılabilir, kendi işi varsa durma noktasına gelebilir ve sonrada batabilir diye tabir edilir. Maldan ve paradan yana kaybetmek anlamına gelir. Sıkıntı, zorluk, şansızlık ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyasında kel kaldığını gören kişi maddi zarara uğrayacak, büyük bir sıkıntısının içine düşecek, borçlarını ödeyemeyeceği için borçları her geçen gün katlanarak artacak demektir. Bu dönem, rüya sahibinin üzerine karabasan çökmüşçesine ağır geçecek, rüya sahibi sancılı günler yaşayacaktır.

Rüyada Arkadaşını Kel Görmek

Rüyada yakın arkadaşının kel olduğunu gören kişi, o arkadaşı ile ilgili üzücü ve olumsuz haberler alacak, arkadaşının durumuna çok üzülüp onun için bir şeyler yapmaya çalışacak demektir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyasında saçlarının döküldüğünü gören kişi, kafasını borçtan ve hastalıktan kaldıramayacak, çok kötü bir dönem yaşayacaktır diye tabir edilir. Rüyada saçın dökülmesi büyük şansızlık ve uğursuzluktur. Kötü haberler almaya, can sıkıcı sözler duymaya, sorunlara ve kavgalara işaret eder.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüya sahibinin duyduğunda yıkılmasına ve yataklara düşecek kadar hasta olmasına neden olacak haberler almasına delalet ederken bir yandan da iyi giden hayatın tamamen bozulmasına ve rüya sahibinin büyük zorluklar içine düşmesine işaret eder.

Rüyada Kel Birini Saçlı Görmek

Bu kişi eğer tanıdık bir kişiyse, o kişinin hayatında çok güzel gelişmeler ve iyileşmeler olacak demektir. Eğer rüya sahibi tanımadığı bir kişiyi görürse o zaman bu rüya kendisi ile tabir edilir ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,