RuyaTabirleri.com

Rüyada Kel Olmak

Rüyada kel olmak, meşakkat ve zorluk içine girmeye, işlerde kazancın düşmesine, parasız günlere ve yokluğa delalet eder. Genel anlam itibariyle rüya sahibinin mali durumu ile değerlendirilir. Rüya sahibi bu dönem işten yana büyük şansızlıklar yaşayabilir. Eğer bir yerde personel olarak çalışıyorsa işten çıkarılabilir, kendi işi varsa durma noktasına gelebilir ve sonrada batabilir diye tabir edilir. Maldan ve paradan yana kaybetmek anlamına gelir. Sıkıntı, zorluk, şansızlık ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyasında kel kaldığını gören kişi maddi zarara uğrayacak, büyük bir sıkıntısının içine düşecek, borçlarını ödeyemeyeceği için borçları her geçen gün katlanarak artacak demektir. Bu dönem, rüya sahibinin üzerine karabasan çökmüşçesine ağır geçecek, rüya sahibi sancılı günler yaşayacaktır.

Rüyada Arkadaşını Kel Görmek

Rüyada yakın arkadaşının kel olduğunu gören kişi, o arkadaşı ile ilgili üzücü ve olumsuz haberler alacak, arkadaşının durumuna çok üzülüp onun için bir şeyler yapmaya çalışacak demektir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyasında saçlarının döküldüğünü gören kişi, kafasını borçtan ve hastalıktan kaldıramayacak, çok kötü bir dönem yaşayacaktır diye tabir edilir. Rüyada saçın dökülmesi büyük şansızlık ve uğursuzluktur. Kötü haberler almaya, can sıkıcı sözler duymaya, sorunlara ve kavgalara işaret eder.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüya sahibinin duyduğunda yıkılmasına ve yataklara düşecek kadar hasta olmasına neden olacak haberler almasına delalet ederken bir yandan da iyi giden hayatın tamamen bozulmasına ve rüya sahibinin büyük zorluklar içine düşmesine işaret eder.

Rüyada Kel Birini Saçlı Görmek

Bu kişi eğer tanıdık bir kişiyse, o kişinin hayatında çok güzel gelişmeler ve iyileşmeler olacak demektir. Eğer rüya sahibi tanımadığı bir kişiyi görürse o zaman bu rüya kendisi ile tabir edilir ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kel Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. hatun (06 Mayıs 2014 saat: 21:37)

  Merhaba !
  Ben ablamı kel gördüm daha öncede görmüştüm ama hatırlamamıştım ne gördüğümü ikincisini görünce hatırladım ama bu defa sordum ne oldu sana dedim kafasından peruk gibi bişey çıkardı biliyosun ya dedi saçlarım yok daha dedi ilk rüyayı diyo yani ki kendisinin uzun saçları var baya, sen gerçekten hasta mısın dedim. çok etkilendim rüyadan ne anlama geliyor yorumlarmsınız lütfen

 2. ömer (20 Nisan 2014 saat: 10:28)

  rüyamda güya hastaneye gitmiş oluyorum doktor bana ilaçlar vermiş oluyor bu ilaçların içinde kel olmamak içinde bir ilaç vermiş oluyor ben umursamıyorum kullanmıyorum zaman sonra elimi kafama atıyorum saçlarım ellerimin arasında kalıyor doktor bana ilaçları yazarken güya ömrüm iki yıl kalmış oluyor dr bu ilaçları kullan yoksa diyor devamını söylemiyor rüyamı yorumlarmısınız.

 3. Fusun (07 Ocak 2014 saat: 14:12)

  Ruyamda ablamin surekli beni ve kiz kardesimi azarlayip baskalarinin onunde kucuk dusurdugunu goruyorum. Sonra birisine kiz kardesinin evine gidip gitmedigini soruyorum. O kiside cok emin olarak elbette gitmistir diyor. Bende insallah gitmistir de diyorum, cunku Cok emin konusmamak lazim diyorum. Bunun uzerine ablam bana hakaret ediyor ve bende artik dayanamayip, yeter be artik, sende bizi onun kardesini dusundugu kadar dusunseydin keske diyorum, o zaman bizde sana daha iyi davranirdik diyorum. Ablam kalkip vitrinden bir sise aliyor ve oradan arkamdan yaklasip kafama damlatiyor. Meger kezzap gibi birseymis once kafamda bir yer kel oluyor yani sacim dokuluyor ve sonra zorla kafami egiyor ve tum kafama dokuyor. Ben ise agliyorum ve sonra ALLAH belani versin seni diyerek uyaniyorum.

  Lutfen bu ruyami yorumlarmisiniz. Tsk ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,