RuyaTabirleri.com

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada kelebek görmek çok hayırlıdır. Rüyada kelebek görmek gerçek aşkı, safiyane sevgiyi, mutluluğu, huzuru ve esenliği müjdeler. Rüyada kelebek bol kısmet, şans, başarı ve zenginliğin sembolü olmakla birlikte rüya sahibinin hayatının çok güzel olacağının işareti olarak kabul edilir. Rüyasında kelebek gören kişinin sanatkâr olacağı yorumu yapılır.

Rüyasında kelebek gören kişinin dili sivri bir hasmı vardır fakat bu düşmanın bütün kötülüğü dilindedir. Rüyada kelebek görmek aynı zamana barışın ve kardeşliğin simgesidir. Rüyada görülen kelebeğin kötü olan tabiri kişinin düşünmeden içine gireceği bir işten büyük zararla çıkacağı yorumudur. Kelebeğin malum olan kısa ömrü gibi ömrü kısa olan birine de işaret eder.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüyada kelebek yakalamak hayırlı bir işe işaret eder. Rüyasında kelebek yakaladığını gören rüya sahibi, istemeden üzdüğü için sonradan pişman olduğu bir yakınından, arkadaşından ya da dostundan özür dileyecek demektir.

Rüyada Kelebek Konması

Rüyasında kelebeğin bir yere konduğunu gören kişi, sevdiği kişiden istediği ilgiyi ve alakayı görmüyor bu nedenle de sevilmediğini hissediyor ve bundan ötürü de çok üzülüyor yorumu yapılır.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyasında kelebek öldürdüğünü gören kişi, kendisine zarar vermeye çalışan bir kişi olduğunu anlayarak, onu sağ gösterip sol vurma taktiği ile ters köşeye yatırıp, o kişinin planlarını bertaraf edecek demektir.

Rüyada Uçuşan Kelebekler Görmek

Bir kişi rüyada çevresinde pek çok kelebeğin uçuştuğunu görürse eğer rüya sahibinin çevresinde ve hayatında çok güzel gelişmeler olacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin gönlü ve eli bol dostlar edineceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ölü Kelebek Görmek

Rüyada ölü kelebek görmek, kişinin etrafında olan ve tatlı tatlı konuşan ama esasen kendisine düşmanlık besleye birine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,