RuyaTabirleri.com

Rüyada Kelek Görmek

Rüyada kelek görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin sabrının sonunda muradına ereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin gerek kısa gerek uzun vadede yaptığı tüm yatırımlarının kendisine başarı ve hayır getireceğine, yaşamını kolaylaştıracağına ve karşısına daha büyük fırsatların çıkmasına vesile olacağına rivayet edilir. Şans, bolluk, bereket, zenginlik anlamına gelir ve rüya sahibinin verimli işler yapacağına yorulur. Rüya sahibi özenilecek kadar kısmetli günler yaşayacak ve kıskanılacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kelek Karpuz Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına ve mutluluğun anahtarını eline almış olacağına delalet eder.

Rüyada Kelek Kavun Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının daim olmasına, makamının sağlamlaşmasına, sağlığının, kazancının, mallarının ve parasının da güvencede kalmasına vesile olacak bazı fırsatlara ve kapılara ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Kelek Toplamak

Rüyayı gören kişinin üzgün, gergin ve mutsuz mizacını değiştirecek, yüzünün güleç olmasına, her daima tebessüm etmesine, yüksek moral ve motivasyonda kalmasına imkân verecek hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kelek Turşusu Görmek

İyi değildir, rüyayı gören kişinin kötü günler geçireceğine, bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, afiyette olan halden yoksun kalacağına ve bazı zorluklarla karşı karşıya kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Kelek Tarlası Görmek

Büyük şans demektir. Rüyayı gören kişinin malının ve parasının çoğalacağına, elinin bollaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının çözüleceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: