RuyaTabirleri.com

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada kelepçe görmek, çaresiz ve çözümsüz kalmaya ve zor günler geçirmeye işaret eder. Rüya sahibi, kolay kolay çözemeyeceği sorunlarla karşılaşacak ve uzun süre sorunları gideremeyeceği gibi bu konuda kimseden hayır da göremeyecek ve sıkıntıları ile yapa yalnız kalıp bunalıma bile girecektir. Rüyada kelepçe görmek, rüya sahibinin kısmetsizliği, şansızlığı ve mutsuzluğu şeklinde tabir edilir. Kişi için bir sorun bitmeden hemen arkasından diğerinin geleceğine ve işlerin bir hayli karışacağına delalet eder.

Rüyada Kelepçe Takıldığını Görmek

Rüyasında kendisine kelepçe takıldığını gören kişi, meşakkatli günlerden geçecek ve çok zorlanacak demektir. Kişinin huzuru ve mutluluğu bozulacak, sakin ve sessiz giden hayatı da bozulacaktır. Rüya sahibi dalgın ve düşünceli olacak, sıkıntılardan da yüzü düşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kelepçe Takılması

Rüyada birine kelepçe takıldığını görmek, o kişinin süt liman olan hayatında fırtınalar çıkmasına ve suların uzunca bir süre durulmamasına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında kelepçe takıldığını gören kişi her kimse bu rüya onunla tabir edilir.

Rüyada Kelepçe Çıkarmak

Rüyada kelepçe çıkarmak, rüya sahibinin eski ve güzel günlerine kavuşabilmesi için çaba göstermesine ve dertlerinden kurtulmak için de var olan gücü ve inancı ile mücadele etmesine yorulur. Rüya sahibi bu mücadelesini uzun zaman sürdürecektir.

Rüyada Kelepçe Açmak

Rüyada kelepçe açmak, rüya sahibinin duyarlılığına ve yardım sever kişiliğine işaret eder. Kişi rüyasında kimin kelepçesini açtığını görürse o kişinin zor günlerini atlatabilmesi için kendisine hem maddi hem de manevi olarak destek olacak ve tüm imkânlarını o kişinin kurtuluşu için seferber edecek demektir.

Rüyada Tutuklanmak

Rüyada tutuklandığını görmek, rüya sahibinin bazı belalı kişilere ve belalı işlere bulaşıp, başının ağrımasına ve hayatında karmaşa meydana gelmesine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!