RuyaTabirleri.com

Rüyada Kelime-i Şehadet Getirmek

Rüyada kelime-i şehadet getirmek, temiz kalpli, hiç kötülük bilmeyen, herkese yardıma koşan, imanı güçlü, hak yolunda giden bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, dürüst, ahlaklı, vicdanlı ve iyiliksever kimsedir ve aklından bir an olsun fesat ya da hinlik geçmez. Kin tutmaz, beddua etmez, kendisinden büyük Allah olduğunu bilerek yaşar ve kendisine büyük kötülükler yapanları da Allah’ına havale eder. Rüyada kelime-i şehadet getirmek, rüya sahibinin yüce gönüllü oluşuna tabir edilir.

Rüyada Kelime-i Şehadet Getirerek Ölmek

Bu rüyada, kişi için büyük hikmet vardır. Rüyasında ölürken kendisine kelime-i şehadet getirmenin kısmet olduğunu gören kişi, hayatında istediği her şeye kavuşur. Rüya sahibi, sahip olmak istediği mala ve paraya sahip olacağı gibi aynı zamanda sağlığı ve huzuru da yerinde olur, kalbinden geçen her ne varsa Allah tarafından kendisine nasip edilir. Kişinin tüm dilekleri ve duaları da gerçekleşir.

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek, rüya sahibinin hayatında bir anda çok güzel gelişmeler olacağına ve hiç beklemediği şekilde iyilik ve hayır bulacağını delalet eder. Kişi, kendisini üzen, derde düşüren, bunalıma iten her ne varsa tümünden kurtulur, kötü kişilerden de korunur.

Rüyada Salavat Getirmek

Rüyasında salavat getirdiğini gören kişinin rüyası, isteklerine kavuşması ve dileklerinin yerine gelmesi için daha temkinli olup, sebat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Hayırlı bir duadır, rüya sahibi için sonunda ferahlık olan bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyada Kelime-i Tevhit Getirmek

Rüyasında kelime-i tevhit getirdiğini gören kişi, tüm hastalıklarından, borçlarından, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulur, rahata erer. Hane içinde büyük mutluluklar yaşanır ve rüya sahibinin keyfi de saadeti de yerinde olur. Bu rüya hayırlara delalet eder.

Rüyada kelime-i şehadet getirmek, kimseye beddua etmeden ve kimse hakkında kötülük düşünmeden yaşayan rüya sahibinin her zaman hakkın peşinde koşan biri olduğuna, hayatı boyunca iyi bir kul olabilmek için çalıştığına alamettir. Bundan sonraki yıllar için kişiyi bekleyen pek çok hayırlı haber olacağına ve kazancın her geçen gün iyiye gideceğine yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine yapılan kötülükleri Allah’a havale edeceğini ve kimsenin arkasından konuşmadan, gıybet yapmadan devam edeceği yolda iyi insanlarla karşılaşacağını delalet eder. Aynı zamanda duaların kabul göreceğine ve tövbe edenlerin dualarının Allah katında karşılık bulacağına da ifade edilir. Hayırlara vesile olan rüya, kişinin her türlü şerden uzak bir hayat süreceğine, evlatlarından memnun olacağına ve iyi kalpli insanlarla tanışacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmek Üzereyken Kelime-i Şehadet Getirmek

Genellikle hayatın yeniden başlamasına yorumlanır. Kişinin bundan önceki hayatında yaptığı ne kadar yanlış varsa, hata varsa hepsinin farkına varacağına ve bundan sonraki hayatını tamamen o şekilde düzenleyeceğine tabir edilir. Bu rüyayı gören kimselerin hayatta istedikleri her dünyevi nimet ayaklarına serilir. Kötülük görmezler ve her zaman karşılarına temiz kalpli insanlar çıkar. İyi amellere sahip olmak, bol sevap işlemek ve ah almadan yaşamak manasına gelir.

Rüyada Kelime-i Şehadet Getiren Birini Görmek

Başka birinin kelime-i şehadet getirdiğini görmek, o kimse tanınıyorsa ondan bir konuda yardım alınacağını ya da dini konularda bu kimsenin sayesinde aydınlanacak olmayı işaret eder. Tanınmayan birini bu şekilde görmek ise kişinin çevresinde iyi kalpli insanlar olduğunu ve gireceği yeni çevrelerden de hayır göreceğini, dertlerine deva bulacağı gibi sorunlarını da tez zamanda çözeceğini ifade eder.

Rüyada Kelime-i Şehadet Getirmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin ölmekten korktuğunu ifade eder. Aynı zamanda dini inançların kişide yoğun bir etki yarattığına ve bu etkinin kişiyi zaman zaman günlük yaşamından alıkoyduğuna da yorumlanır. Sosyal ilişkilerini, çalışma hayatını ve ev hayatını tamamen inancına göre düzenlemenin işaretidir. Kelime-i Şahadet ile aynı anlamdadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!