RuyaTabirleri.com

Rüyada Kelle Görmek

Rüyada kelle görmek, rızk zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Genel anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişinin mutlu ve tatmin olacağı kadar kazanç elde etmesine, işi için verdiği emeğin ve gösterdiği özverili çalışmasının karşılığında aldığı maaşın içine sinmesine tabir edilir. Rüya sahibi için hayırlı gelişmeler yaşanacağı ve önüne pek çok kısmet ve gelir kapısı açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Kelle Yemek

Rüyasında kelle yediğini gören kişinin eli dardaysa bolluğa kavuşur ve çektiği yoksulluktan kurtularak, ekmeği artar, eğer rüya sahibi zengin, paralı ve dolayısıyla da bolluk içindeyse rüyasında kelle yediğini görmesi ağız tadının, neşesinin ve keyfinin kaçması anlamına gelir.

Rüyada Kelle Yüzmek

Rüyada kelle yüzmek rüya sahibine kazanacağı bir davadan gelecek olan paraya ya da büyük bir ihaleyi kazanarak edineceği kazanca işaret eder. Eğer rüya sahibi, rüyada tanıdığı bir insanın kellesini yüzdüğünü görürse o kişi vesilesi ile mal ve paradan nasiplenecek demektir.

Rüyada Kelle Paça Çorbası Görmek

Rüyasında kelle paça çorbası gören kişi, büyük bir servetin sahibi olacak demektir. Rüya sahibi babadan kalan büyük bir mal varlığının üzerine konacak ve çalışmadan, yorulmadan, yıpranmasına gerek kalmadan bir anda lüks bir hayatın sahibi olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kelle Paça Yemek

Rüyasında kelle paça yediğini gören kişi, ailesinden ya da yakın çevresinden çok varlıklı bir kişi ile birlikte hareket etmek ve ona sırtını dayamak suretiyle kısa sürede tıpkı o kimse gibi çok varlıklı biri haline gelecek demektir.

Rüyada Hayvan Derisi Yüzmek

Rüyasında hayvan derisi yüzdüğünü gören kişi gurbete gidecek ve ailesine hasret günler geçirecek, bazen özlemi dayanılmaz boyutlara ulaşacak ve bu ayrılık kendisini çok üzecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kelle Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ömer matlub (14 Şubat 2016 saat: 19:10)

    Rüyamda sevmediğim kişilerin kafasını kesip halıları sararak evimde bir odaya saklıyordum. Bir tanıdığım misafirliğime gelince o kelleleri bulup imha etmek ve ona buldurtmamak istiyordum. Herşey o kadar gerçekçiydi ki evin o gece ki dağınıkliğı ve eşyaların yeri bile olduğu gibi yerinde idi. Bu ne demek?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,