RuyaTabirleri.com

Rüyada Kellik Görmek

Rüyada kellik görmek, rüyayı gören kişinin çekimser ve karamsar biri olduğuna, başarısızlıktan korktuğu için hep geri planda, kıyıda ve köşede kaldığına alamet eder. Rüya sahibinin gerek kişisel olarak, gerekse sahip oldukları ve hayatıyla ilgili olarak bir takım memnuniyetsizlikleri olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin cesaretini toplaması ve kendini göstermesi için bir kırılma noktası yaşaması gerektiği ile tabir edilir.

Rüyada Kendini Kel Görmek

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşamasına, bu nedenle güvenini kaybetmesine ve sürekli olarak kendisini suçlamasına neden olacak bazı olumsuz olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi bu olaydan kötü etkilenecek ve bir süre hiçbir atılım yapamayacak demektir.

Rüyada Kel Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin gerilemesine, yenilgiye uğramasına ve başarısızlığa düşmesine neden olacak melanetli durumların doğacağına, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin zengin, gösterişli ve konforlu olan hayatını kaybedeceğine, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, bu nedenle de kendisini sanki rezil olmuş gibi hissederek bir yandan da ruhsal olarak çöküşe geçeceğine alamet eder.

Rüyada Saçsız Kalmak

Rüyayı gören kişinin işlerinin durma noktasına geleceğine, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Saçların Seyrelmesi

Rüyayı gören kişinin afiyette sürüp giden yaşamına nazar değeceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!