RuyaTabirleri.com

Rüyada Keman Görmek

Rüyada keman görmek, iyiliklerin ve güzelliklerin rüya sahibinden yana olacağına delalet eder. İstek ve arzuların gerçekleşmesi, kişinin hayattan yana şansının ve kısmetinin açık olması ve bu sayede hayatından memnun olarak yaşaması anlamına gelir.Hoş sözler işitmeye, sürprizlerle karşılaşmaya, bahtiyar olmaya işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda karşı cinsle yaşayacağı heyecan ve mutluluk dolu birlikteliğe delalet eder.

Rüyada Keman Çaldığını Görmek

Rüyada keman çaldığını gören kişi mutluluktan yana nasibini alacak demektir. Rüya sahibinin, hayatının yolunda gideceği, gönlünün hoşluklarla ve huzurla dolacağı, sevdiklerinin hep yanında olacağı, rızkının eksilmeyeceği, esenlik içinde geçecek bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Keman Sesi Duymak

Rüyasında keman sesi duyduğunu gören kişi, ya birine ilanı aşk edecek ya da birisi kendisine olan aşkını ilan edecektir diye yorumlanır. Rüya sahibinin bir süre ayaklarının yere basmadan yani kendini bulutlardaymış gibi hafif ve mutlu hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Keman Yayı Görmek

Rüyada keman yayı görmek çok hayırlıdır. Mutluluk verici haberler almaya, bu sayede tüm derdi ve kederi unutmaya işaret eder. Rüya sahibinin gönül huzurunu yakalayacağı bir dönemin yaklaştığı ve her şeyin yoluna girmeye başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Keman Çalan Birini Görmek

Rüyada keman çalan birini görmek, rüya sahibi dışındaki bir kimseyle tabir edilir. Rüya sahibini çok seven, kendisi için iyi dileklerde bulunan, işinin gücünün rast gitmesi için dualarını üzerinden eksik etmeyen bir kişini varlığına ve o kimseden gelecek menfaate işaret eder.

Rüyada Keman Almak

Rüyada keman almak, meslek hayatındaki başarı ve yetenekler sayesinde terfi etmeye, daha önemli bir göreve getirilmeye ya da çok daha iyi bir iş yerinden daha iyi şartlarda çalışmak için iş teklifi almaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!