RuyaTabirleri.com

Rüyada Kemençe Görmek

Rüyada kemençe görmek, rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından kurtulması gerektiğine ve kesin kararlar almadan kalıcı ve gerçek mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kararsız kaldığı her günün kendisi için zarar ziyana neden olacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Kemençe Çalmak

Rüyayı gören kişinin neşesini yerine getirecek, içini rahatlatacak, kendisini iyi, mutlu ve hafiflemiş hissettirecek güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve hayırlı haberler işiteceğine tabir edilir. Rüya sahibinin gönlünde ve aklında olanın kendisine nasip olması sayesinde çok mutlu olacağına ve eğlenceli günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Kemençe Sesi Duymak

Rüya sahibinin korkularından, hastalıklarından, kendisini hasta, kötü ve mutsuz hissettirecek duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, iyileşeceğine ve kendisi için doyumsuz hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Klasik Kemençe Görmek

Rüyayı gören kişinin tutarlı ve kararlı olursa eğer büyük başarıların ve önemli işlerin altına imzasını atacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin hayır, bereket ve şifa yollarına ancak net ve kesin kararlar aldığında ulaşabileceği anlamına gelir.

Rüyada Keman Görmek

Sevinç demektir ve rüya sahibinin dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını kendisine unutturacak, canlanmasına, dinamikleşmesine ve deyim yerindeyse kıpır kıpır olmasına alamet eder. Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu bulacağına, esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine bu sayede tüm maddi ve manevi sıkıntılarından da kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Saz Görmek

Ne yazık ki şer olarak kabul edilir ve bu yönde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatında kopacak fırtınalara, yaşanacak zor ve kötü günlere rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!