RuyaTabirleri.com

Rüyada Kemer Görmek

Rüyada kemer görmek, rüya sahibi için kötü şans anlamına gelir. Rüyasında kemer gören kişi çevresindeki bir kişiden zarar görecek demektir. Bu kişinin aklına uyup, yalan yanlış, aslı astarı olmayan söylemlerine inanarak adım atacağı ve bu işten zararlı çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisini yanıltan ve yanlış kararlar alıp, yanlış işler yapmasına neden olacak kişi nedeni ile bütün düzeni bozulacak, huzuru kaçacak, aile içindeki ve çevresi ile olan ağız tadı da yok olacak demektir. Rüyada kemer görmek bir yandan arka arkaya musibetler yaşamaya işaret ederken bir yandan da rüya sahibine şans, mutluluk ve hayır getirecek kişilerle karşılaşması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kemer Aldığını Görmek

Rüyasında kemer aldığını gören kişinin, başına bela alacağı kişilere rastlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi iyi niyetinin kurbanı olacak ve büyük zarar görecektir. Çünkü bu kişiler rüya sahibini oyunları ile aşağı çekeceklerdir.

Rüyada Kemer Bağlamak

Büyük bir uğursuzluktur ve acı bir haber alıp, çok sevilen birini kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibi için hayatta yaşanılacak en büyük acılardan birini yaşayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Kemer Takmak

Evin hanımına delalet eder. Rüyada kemer takmak, evin sahibi olan kadının, evine bağlı oluşuna, bütün aklının fikrinin gerek evini gerekse kendini güzelleştirmek istemesinde olduğuna yorulur. Bu hanım, kıyafetlerine, bakımına, biblolarına ve menekşelerine büyük bir ihtimam gösteriyordur.

Rüyada Kemer Almak

Allah tarafından gelecek olan hayra ve lütfa işaret eder. Rüya sahibi sağlık, zenginlik ve mutluluk ile nasiplenecek yaşamaktan en güzel şekilde istifade edecek demektir.

Rüyada Altın Kemer Görmek

Rüya sahibinin yatak hayatına tabir edilir. Rüya sahibinin karşı cinsle ya da helali ile yatakta olmaya bayıldığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kemer Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa (11 Ocak 2014 saat: 13:19)

    rüyada siyah ve üzerinde hiçbir değerli taşı ve benzeri olmayan değersiz bi kemer gördüm. bu kemer üzerimde ve her zaman taktığım kemerim. rüyamda çok sıktığı için gevşettikçe gevşetiyorum. zayıfta biriyim ve 2 kademe kadar gevşetiyorum. acaba tabiri nedir… yazılmış olan tabirler arasında bi anlam veremedim. ve bu aralar çokta sıkıntılar çekiyorum. hatta bu sıkıntım hem maddi ve manevi olarak ve bir türlü işler konusundada sonuca ulaşamamam.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,