RuyaTabirleri.com

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek, çalışmaya ve hayatın devamını sağlamak için çaba göstermeye tabir edilir. Rüya sahibinin çocuklarının ve evinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi ve geçim sıkıntısına düşüp, çocuklarını mağdur etmemesi için canını dişine takarak çaba harcamasına delalet eder. Rüyada kemik görmek, aynı zamanda rüya sahibinin ekmek parası için geçim yollarına ve yöntemlerine işaret eder.

Rüyada Kemik Kaynatmak

Rüyasında kemik kaynattığını gören kişinin rüyası, bir konuda tavır değiştireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, bir türlü çözemediği ve takındığı tavırla da çözemeyeceğini anladığı bir sorun karşısında bu defa farklı bir tavır takınmayı deneyecek demektir.

Rüyada Kemik Kırmak

Rüya sahibinin hayatında güzel şeyler başaracağına ve zaferler kazanacağına delalet eder. Bu zafer, rüya sahibinin kendisine aittir ve alın teri ile kazanılmıştır. Rüya sahibi zafere giden yolda kendisi için engel olan kişileri de geri plana atacak ve kendisi için hiçbir engel kalmayacaktır.

Rüyada Kemik Kemirmek

Rüya sahibinin zayıf ve eksik yönlerine delalet eder. Rüyasında kemik yediğini gören kişi olaylara karşı soğukkanlı olamadığı için sağlıklı kararlar veremiyor demektir. Kişi bu zaafından dolayı hep yanlış kararlar alıyor ve bu nedenle de her defasında başı ağrıyordur.

Rüyada Kemik Sıyırmak

Rüyada kemik sıyırdığını gören kişi, büyük zorluklarla ve çabalarla herkesin çok merak ettiği bir sırrı çözecek demektir.

Rüyada Kemiklerinin Kırıldığını Görmek

Rüyada kendi kemiklerinin kırıldığını gören kişi daha az kar elde edeceği bir işle çok meşgul olacak ve kendisi için çok daha büyük kazanç sağlayacak bir iş fırsatını kaybedecek demektir.

Rüyada İnsan Kemikleri Görmek

Rüyada insan kemikleri görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisine büyük heyecan ve mutluluk getirecek yeni bir kişi ile tanışacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kemik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ramazan (27 Temmuz 2015 saat: 07:54)

    Saygılar.ruyamda eşim ve onun ailesi ile açık bir tabutun başında olu kemikleri kemiriyorduk ben yemek istemiyordum agzımda kemik yerken midem bulandı banyoyo koştum ve ezan sesi duymaya başladım istifat etmeye başladım o sırada uyandım uyandıgımda midem bulanıyordu

  2. okan (17 Temmuz 2014 saat: 05:06)

    rüyamda elimde boş bir bebek arabası ile sokakta gidiyorum aynı bebek arabası ile 20 li yaşlarda biride sağ tarafımdaki yoldan geliyor yalnız onun arabasının içinde bebek var duruyoruz asfalt yolun ortasında tabi yol kenarları cimenlik ağaçlar var yeşillik sayılabilr bebek arabalarının kafaları bir birine değiyor ama karşılıklı değil 60 derecelik bir açı ile sonra ne oluyorsa kendimi uzaklaşmı görüyorum onlarda 10 veya 20 adım kadar onlara yüzümü dönüyorum ki genç delikanlı çocuğu parçalamış kemiklerini göğüs hizasına yakın elinde tutuyor kemikler bembeyaz üzerinde ufak parça etler var ama hiç kan yok bebek arabaları varmı yok mu o anda tam kestiremiyorum ama aklımı kaçıracak gibi oluyorum o anda uyandım zaten

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,