RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Bebeğini Görmek

Rüyada kendi bebeğini görmek, mutlu ve güzel bir hayatı müjdeler. Kendi bebeğini gören kimse, hayatın tadını doya doya çıkarır ve huzurlu, sevgi dolu bir aileye sahip olur. Rüyada kendi bebeğini gören kişi şanslı olur ve her zaman bahtı açık olur. Bekar kişiler için ise çok güzel ve hayırlı bir evlilik yapılacağına, İslami açıdan dini bütün, iyi ve yüce gönüllü bir eşe sahip olunacağı anlamına gelir. Hayırlara yorulan rüya aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde, kendisine destek olan kişiler olduğuna ve yapacağı her atılımda destek alacağına da yorumlanır. Hem duygusal hayatın, hem de maddi hayatın yüz güldürücü gelişmelere sahne olacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Bebeğini Görmek

Kişinin duygusal açıdan özlem duyduğu durumlar olduğuna, başkalarının mutluluğuna imrendiğine ve kendi hayatından memnun olmadığına yorumlanır. Bazı yorumlara göre ise, rüya sahibinin çok büyük bir kısmeti kaçırdığına ve başka kişilerin bu şansa sahip olduklarını gördüğüne, pişmanlık duyduğuna da yorumlanır.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Kısa vadeli ve getirisi az işlere girmek, duygusal anlamda yanlış kişilerle görüşmek ve yakınlaşmak gibi anlamlara gelir. Kız bebek görmek zaman zaman acı veren, üzücü haberlere yorumlansa da, öte yandan hayatın neşeli yanını da simgeler.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Pek çok yeni fırsat ve şansa sahip olunacağı anlamına geleceği gibi, maddi açıdan iyi bir gelire sahip olunacağına da yorumlanır. Erkek bebek iyi şans ve bol kısmet demektir.

Rüyada Kendi Bebeğini Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada bebek görmek genellikle kişinin saf duygularını ve hayallerin simgeler. Büyük ve sıcak bir aile özlemi duyulduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bebek sahibi olmak istemesinin de işaretidir ve bilinçaltında bu isteğin dışa vurmuş halidir. Psikolojik açıdan, savunmasız ve şefkate ihtiyaç duyan bir kişiliğe ve ruh haline de işaret eden rüya, aynı zamanda kişinin çaresiz bir durumda olduğuna ve yardıma ihtiyaç duyduğuna da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: