RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek

Rüyada kendi cinsel organını görmek, sağlık sorunları yaşayacak olduğunuza işaret olarak algılanmalıdır. Bu sağlık sorunları büyük çaplı olmasa bile, can sıkıcı bir durumun yaşanmasına neden olacaktır. Bu rüya ile ilgili olarak değişik yorumlardan birisi ise utanç yaşamak olarak düşünülmelidir. Bir topluluk karşısında mahcup olmak ve kötü bir duruma düşmek, rüyanın sonuçlarından sayılmaktadır. Rüyanın iyi bir anlamı bulunmadığı ve hayırlı olmadığı düşünülmelidir.

Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek

Rüyanızda görmüş olduğunuz bu kişi, tanımadığınız ve daha önce hiç görmediğiniz birisi ise yaşayacak olduğunuz kötü günleri işaret etmektedir. Rüyanızdaki kişinin tanıdığınız bir kişi olması durumunda ise bu kişiyle ilgili kötü haberler alacağınıza yorulur. Bu kişi için stresli günlerin başlaması yakındır.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Temizlemek

Bir pişmanlık durumunun yaşanması, yapılandan utanmak olarak kendisini gösteren bir rüyadır. Bir kişinin kalbini kırmak, herhangi bir konuda yalan söylemek ve bunların devamında ortaya çıkan vicdan azabı, bu rüyanın anlamlarından sayılmaktadır.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Kadın

Bir kadının rüyasında kendi cinsel organını görmesi, kendisinde ya da ile içerisinde bir hastalık bulunduğuna yorulur. Bu kişinin hastalığı her ne kadar fazla büyütülecek bir boyutta olmasa da bütün aile için stres meydana getirdiği söylenebilir. Kısa sürecek bir dönem olarak düşünülmeli ve sabırlı olmaya gayret edilmelidir. Kısa zaman sonra bu durum ortadan kaybolacak ve rahat nefes alacaksınız.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Erkek

Erkeğin rüyasında cinsel organını görmesi, bir küçük düşme olayını ifade eder. Toplum içerisinde gelişen bir olayda, mahcubiyet yaşaması, strese neden olacaktır. Bu durum, hem yeni kararları tetikleyecek hem de yeni bir çevreye girilmesini sağlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (04 Şubat 2015 saat: 05:31)

    4 yaşında kızım uyumadı eşim uyusun diye oynuyorduk başka odada birden hiç tanımadım bir adam girdi kızımı aldı nasıl tuttuğunu anlamadım nefessiz kaldı kızım bağırıyorum eşime ama sesimde çıkmıyor fazla gelen yok kızımı bıraksın diye adamın cinsel organını yaladım onunla birlik de oldum kızımı bıraktı
    sakinleşince duymuyor adam hadi gidelim orada yapalım dedim
    odadan çıkarınca eşimin pijamasını gördüm çıkmış mutfak dan bıçak almış koşarak geldi adam kapıya yöneldi onu bırak kızımıza bakalım dedim nefes almıyor dedim bıçağı bırakmış hemen aldım adam elinde açık bir bıçakla geri geldi eşime saldırdı eşim boğazına bıçaklı elini tuttu diğer eliyle bıçağı kavradı adam eşimin elini çizdi bende hemen ona saldırdım elini kestim ama eşimi bırakmadı bende bıçağı eşime verdim eşimde pantolonun üzerinden cinsel organını yakalayıp kesti ama hiç kan gelmedi sonra adam kayboldu sonra eşimin annesi geldi etrafın dağınıklığını konuşmaya başladık ben anlatmaya çalıştıkça başka şeyler konuşuyordu terler içinde uyandım cevabınızı bekliyorum şimdiden tşkler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,