RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek

Rüyada kendi cinsel organını görmek, sağlık sorunları yaşayacak olduğunuza işaret olarak algılanmalıdır. Bu sağlık sorunları büyük çaplı olmasa bile, can sıkıcı bir durumun yaşanmasına neden olacaktır. Bu rüya ile ilgili olarak değişik yorumlardan birisi ise utanç yaşamak olarak düşünülmelidir. Bir topluluk karşısında mahcup olmak ve kötü bir duruma düşmek, rüyanın sonuçlarından sayılmaktadır. Rüyanın iyi bir anlamı bulunmadığı ve hayırlı olmadığı düşünülmelidir.

Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek

Rüyanızda görmüş olduğunuz bu kişi, tanımadığınız ve daha önce hiç görmediğiniz birisi ise yaşayacak olduğunuz kötü günleri işaret etmektedir. Rüyanızdaki kişinin tanıdığınız bir kişi olması durumunda ise bu kişiyle ilgili kötü haberler alacağınıza yorulur. Bu kişi için stresli günlerin başlaması yakındır.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Temizlemek

Bir pişmanlık durumunun yaşanması, yapılandan utanmak olarak kendisini gösteren bir rüyadır. Bir kişinin kalbini kırmak, herhangi bir konuda yalan söylemek ve bunların devamında ortaya çıkan vicdan azabı, bu rüyanın anlamlarından sayılmaktadır.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Kadın

Bir kadının rüyasında kendi cinsel organını görmesi, kendisinde ya da ile içerisinde bir hastalık bulunduğuna yorulur. Bu kişinin hastalığı her ne kadar fazla büyütülecek bir boyutta olmasa da bütün aile için stres meydana getirdiği söylenebilir. Kısa sürecek bir dönem olarak düşünülmeli ve sabırlı olmaya gayret edilmelidir. Kısa zaman sonra bu durum ortadan kaybolacak ve rahat nefes alacaksınız.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Erkek

Erkeğin rüyasında cinsel organını görmesi, bir küçük düşme olayını ifade eder. Toplum içerisinde gelişen bir olayda, mahcubiyet yaşaması, strese neden olacaktır. Bu durum, hem yeni kararları tetikleyecek hem de yeni bir çevreye girilmesini sağlayacaktır.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!