RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek

Kendi çocuğunu görmek, işlerinizin açılacağına ailenizdeki huzurun ve neşenin artacağına ve eşinizle ve çocuklarınızla mutlu ve eğlenceli günler geçireceğinize delalet eder. Çocuğunuz henüz kundakta ve süt emiyorsa, duyacağınız bir haber nedeniyle sevinç yaşayacağınıza, yaş olarak büyük ise, iyi bir eğitim alarak güzel bir geleceğe sahip olacağına işarettir. Şayet rüyanızda çocuğunuzu hasta olarak gördüyseniz, herhangi bir sağlık problemi yaşamayacağına ya da hastaysa, hastalıktan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Kız Çocuğunu Görmek

Rüyada sahip olduğunuz kız çocuğunuzu görmeniz, mutluluktan sizi ağlatacak kadar sevineceğiniz bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyada kız çocuk genel olarak müjdeli ve sevindirici haber olarak yorumlanmaktadır. Kişinin kendi kız çocuğunu görmesi, aile bireylerini ilgilendiren olumlu ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Bazı rüya alimleri ise rüyada kendi kız çocuğunuzu görmenizi kötü bir haber almak şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Erkek Çocuğunu Görmek

Rüyanızda kendi erkek çocuğunuzu görmeniz, kapınızı çalacak bir şansa veya ele geçecek yüklü miktardaki paraya tabir edilir. Rüyada görülen erkek çocuk aynı zamanda yeni bir bebek habercisi de olabilmektedir. Bazen rüyada görülen erkek çocuğun annesine ve babasına şans ve bereket getirdiğine yorumlanır. Bazen de ebeveynler için yeni bir iş kapısı ve yüksek kazanç imkanı olan güzel bir işe başlamaya alamet etmektedir.

Rüyada Kendi Evladını Görmek

Rüyasında kendi evladını gören kişi, çocuklarının gelecekleri ve eğitimleri ile yakından ilgileniyor demektir. Aile içinde yaşanan huzur, mutluluk ve sakinliğe de işaret eden bu rüya çocuklarınızdan yana üzülmeyeceğinize ve evlatlarınızın anne ve babasına saygılı, terbiyeli ve hayırlı birey olacaklarına tabir edilir. Bazen de rüyada kendi evladınızı görmeniz, büyük bir mal sahibi olacağınıza ya da değerli bir ziynet eşyasını hediye olarak alacağınıza işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!