RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Rüyada kendi dişini çekmek, pek çok farklı yoruma sahiptir. Rüyasında dişini kendi başına çeken kişinin zor durumlara düşeceği ve kimseden yardım görmeden, kendi başına sorunları çözeceğine delalettir. Yalnız kalınacağına ve destek görülmeyeceğine işaret eden rüya aynı zamanda rüya sahibinin yakın çevresindeki kişilere kırgın olduğunu da işaret eder. Bazı yorumlara göre, rüyasında kendi dişini çeken kişi yapılan uyarılara kulak vermediği için başına buyruk hareket eder ve pek çok sıkıntının içine düşer. Aynı zamanda mal kaybına da yorumlanır.

Rüyada Sallanan Dişini Çekmek

Rüyasında düşmek üzere olan dişini kendisi çeken kişi, umutla beklediği ve uzun süredir gelişme olmayan bir dileğine kavuşur ve büyük mutluluk yaşar. Ani gelişen olayları da simgeleyen rüya aynı zamanda bitmesi gereken bir mevzu ile ilgili harekete geçileceğine de yorumlanır. Para ve mal kaybı yaşamaya da tabir olur. Sallanan diş çekmek aynı zamanda kişinin ticari anlamda da itibarının zedelendiğini ve düşmanlarının işlerine çomak sokacağını da gösterir. Kişiye dikkatli olması konusunda uyarı veren bir rüyadır.

Rüyada Çürümüş Dişini Çekmek

Çürümüş dişini kendisi çeken kişi akrabaları ile ilgili bir tartışma yaşar. Kırıcı davranışlarda bulunulacağına ve sevilen kişilerle araya soğukluk gireceğine de yorumlanır. Rüyasında çürümüş dişini çeken kimse farklı bir yoruma göre, uzun süredir kendisini sıkan bir konudan ya da dertten kurtulur.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çeken kişi ana baba rızası almadan yaşıyor demektir. Ailesine ve atalarına gereken hizmeti ve ilgiyi göstermediğine dair uyarıcı bir rüyadır. Kişi dişini çekip avucuna alıyor ise aileye sahip çıkılacağını ve mutlu bir yuva sahibi olunacağını gösterir. Rüyasında birden fazla dişini çektiğini gören kişi, aile içindeki huzursuzluklardan kurtulur ve çocukları ile beraber huzurlu günler yaşar. Diş çekmek sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmak, düşmanlara galip gelmek anlamlarına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,