RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada kendi düğününü görmek, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği, çok değer verdiği ve yıllar önce çok güzel zamanlar geçirdiği uzakta yaşayan bir akrabasının çok acıklı bir haberini alacağına ve bu haberden ötürü kahrolup rahatsızlanacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girerek çok büyük stres ve endişe yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kendi Düğününü Yapmak

Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği akrabasının ölümünün ardından geride kalan akrabaları için çok büyük iyilikler yapacağına, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına işaret eder.

Rüyada Kendi Düğününü Kaçırmak

Rüya sahibinin, sevdiği akrabasının ölümü karşısında herhangi bir şey yapamadığı için kendisini çok çaresiz, zavallı ve beceriksiz biri olarak gördüğüne, elinden birşey gelmediği için çok büyük bir rahatsızlık duyduğuna ve ancak yakın bir zaman içinde bu suçluluk duygusundan ötürü kendisini suçlamaktan vazgeçeceğine işaret eder.

Rüyada Kendi Düğününü Oynamak

Çok sevdiği akrabasının ölümünün ardından rüya sahibinin, çok büyük dualar edeceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Kendi Düğününü Ağlamak

Aldığı ölüm haberinin ardından çok kötü ve sıkıntılı bir duruma düşen rüya sahibinin, çok büyük acılar çekmesine ve çok sevdiği kişilerden birisinin ölümünü kabullenmese bile yine de eski normal hayatına dönmeye çalışacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin hayata daha sıkı tutunacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!