RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Evini Görmek

Rüyada kendi evini görmek, yaşanılan hayatın güven içinde sürdürüldüğüne ve zevk içinde bir yaşama sahip olunduğuna işaret eder. Büyük ve gösterişli bir eve sahip olduğunu gören kişi çevresindekiler tarafından imrenilen bir hayata sahip olur. Aydınlık ve ferah bir hayatı işaret ederken, karanlık ve bakımsız bir eve sahip olunduğunu görmek ise, sıkıntılı bir döneme girildiğini, düşmanlara sahip olunduğunu gösterir. Kişi kendi evini bir dağ üzerinde görüyorsa bu durumda işinde çok yükselir ve kalabalık bir aileye sahip olur. Kıskanılacak bir hayatın işaret olan rüya kişinin iş konusunda da beklentilerinin çok üstünde başarılara sahip olacağının göstergesidir.

Rüyada Kendi Evine Taşındığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta oturduğu evi değiştirip, yeni bir eve taşınacağına delalettir. Yeni bir eve taşınmak iş değişikliği ve yüksek standartta bir hayata sahip olmayı da işaret eder. Harap olmuş bir eve taşındığını görmek ise büyük bir hastalığa ya da üzüntü verici olaya yorumlanır.

Rüyada Ev Görmek

İslami açıdan farklı yorumlara neden olan rüya genel olarak kişinin ahiret hayatına dair ipuçları verir. Özellikle rüyasında temiz bir ev gören kimse sevabı bol bir hayat sürer ve ahiret hayatı da güzel olur. Karanlık ve pis ev gören kimse ise çok fazla günah işleyen, tövbe etmesi gereken ve ahirette de acı çekecek olan bir kimse anlamına gelir. Rüyasında gördüğü bir eve girip oturan bir kimsenin vefatı gerçekleşir.

Rüyada Kendi Evini Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kendi evini görmek, psikolojik açıdan kişinin aile hayatına yönelik özlemini ve yuva hasretini işaret eder. Ev görmek genellikle güvenlik konusunda kişinin en iyi hissettiği yer olduğundan, rüya sahibinin gerçek hayatında da güvenlik eksikleri nedeni ile kendisini koruma altına alma arzusunu belirtir. Şefkat ve sevgiye duyulan ihtiyacı da bildiren rüya aynı zamanda yerleşik düzene sahip olma isteğini de anlatır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!