RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Fotoğrafını Görmek

Rüyada kendi fotoğrafını görmek, kişinin hastalığa yakalanacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına yorumlanır. Rüyasında kendi fotoğrafını gören kişi bayansa kız çocuğuna gebe kalır. Er kişi kendi fotoğrafını görürse itibar kaybı yaşar. Rüyasında kendi çocukluk fotoğrafını gören kişi ailesine kavuşur ve yoldan gelen bir kimse ila hasret giderir. Kendi fotoğrafını yanmış olarak gören kişi hasta ise sağlığına kavuşur. Fotoğraf vesikalık ise yalnız kalınacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine de tabir olunur.

Rüyada Başkasının Fotoğrafını Görmek

Başka birinin fotoğrafını gören kişi hayatı için işe yaramayacak atılımlar yapar ve vaktini, parasını boşa harcar. Rüya sahibi fotoğrafta görülen kişiyi tanıyorsa beklemediği birinden yardım görür. Bir kadının fotoğrafını görmek dedikoduya ve sinsi bir arkadaşa, bir erkeğin fotoğrafını görmek ise iş konusunda yeni ortaklıklar kurmaya işarettir. Görülen fotoğraf eski ise geçmişte yapılan bir hata ile yüzleşmeye, siyah beyaz ise gelirin uzun bir süre artmayacağına ve kişinin adımlarını dikkatli atması gerektiğine yorulur.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada bir bayanın fotoğrafını çeken kişi bekar ise evlenir, evli ise eşini aldatır ve tasvip edilmeyen ilişkiler yaşar. Bir erkeğin fotoğrafını çeken kişi aile büyüklerinden biri sayesinde yeni iş kurar. Genç bir kız kendisini doğa fotoğrafı çekerken görüyorsa, iyi kısmetlerle karşılaşır ve bahtı güzel olur. Yeni doğmuş bir bebeğin fotoğrafını çekmek ise, hanenin üzerinde kara bulutlar dolaştığına tabir olur.

Rüyada Fotoğraf Yırtmak

Rüyasında fotoğraf yırtan kişi mevcut düzenini bozarak, yeni bir hayata başlar. Genellikle hayırlı adımlar atılacağına işaret eden rüya aynı zamanda kişinin girişeceği yeni işlerde ve tanışacağı yeni insanlar karşısında dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendi Fotoğrafını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet (18 Nisan 2016 saat: 14:33)

  Ben ruyamda bugun kendi evimdeymisim ve gelnim gelmis camasir
  Yikamak istiyoruz ama birseler ters gidiyor.Gelinle konusurken oarada komsum geldi ama kendileri polis imis.Kadin polis bi anda yok oldu ama erkek polisle ben dialog kurdum konusa konusa mezarliga gitmeye basladik o Arada polisin kucaginda bir kiz cocugu olustu kendi kizi imis polis bana bir sey dedi Bende onu sevdigimi söyleye bilmem ICIN kolumu issirdim biraz dislerimin izi oldu.o anda pasapotuma baktim cekince fotografli sayfasinin elimde oldugunu gördum acaba ne anlama geliyor.etkisinde kaldim iyi gunler

 2. Gizem (16 Ağustos 2015 saat: 13:28)

  Ruyamda sevdiğim kişi yanıma gelip bana beyaz çerçeve içerisinde ikimizin olduğu bir fotoğrafı gösterdi ama gerçek hayatta hiç öyle bir fotoğrafımız yok. Aslında bizim gerçekte de o fotoğrafta olduğumuz gibi olduğumuzu idda etti, sonra ben sinirlenip çerçeveyi yere atıp kırdım ve uzaklaştım ordan. Anlamı nedir ?

 3. Sinem (05 Ağustos 2015 saat: 15:21)

  rüyamda kendi pasaportumu görüyorum ve pasaportumun sayfasinda degisik resimler görüyorum yani kendimi resimde gülüyorum ve ben kendi kendime soruyorum rüyamda neden cesitli cesitli poz vermisim diye. pasaport ama benim elimde degil bir yabanci kadin bakiyormus. son resmi görünce kendime bakim diyorum güzellesmisim diye. ne anlama gelir?

 4. Cıgdem (29 Mayıs 2015 saat: 22:12)

  Ruyamda sevdıgım cocukla gezıyrduk ve bırden otrmamı syledı ve otrduk bı tasın uzerıne bırden bre guldu cuzdanıdan benım fotografımı cıkrdı sevdıgım kız dıye bynuma atldı bırlıkte gulduk ck sevıclıydım ruyamda yuzumu oksayrak sevdıgım evlenecegım kdın dedı ve bende gulerek bynuna srıldım bende onu ck sevdıgımı syledım ck guzel bı ruyaydı ruyamın anlmını ck merak edıyrm

 5. Fatma Aydın (09 Şubat 2015 saat: 10:01)

  4 gündür eski Rüyada eski sevgilimi görüyorum. önceki rüyamda bi kızla evlenecek güya bende kızı tanıyorum kızla konuşuyoeirum kız da kaçıp gidiyo düğünü bozuluyor. Sonraki gün eski sevgilim benimle el ele tutarken bir resmimizi instagramda paylaşıp altına da Allahım unuttur gibisinden bir şeyler yazmış.Sonra bende güya benim yazımın olduğu bir kağıdım üstüne çay koyuyorum ona ama beni görmüyo diyorum ki yazımı tanır mı mı li ? Anlamı nedir sizce?

 6. Zübeyde (06 Şubat 2015 saat: 14:55)

  Rüyamda büyük bir oyuncak uçağa kendi resimlerimi yapistimak istiyorum Kucagimda ucagi tasiyarak bir fotografciya gitmeye calisiyorum bir fotografci bulup soruyorum ona fotograflarimi gosteriyorum hepsi sadece yuzumu gosteren fotograflar cok para istedikleri icin vazgeciyorum eve geri koyuyorum ucagi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,