RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Fotoğrafını Görmek

Rüyada kendi fotoğrafını görmek, kişinin hastalığa yakalanacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına yorumlanır. Rüyasında kendi fotoğrafını gören kişi bayansa kız çocuğuna gebe kalır. Er kişi kendi fotoğrafını görürse itibar kaybı yaşar. Rüyasında kendi çocukluk fotoğrafını gören kişi ailesine kavuşur ve yoldan gelen bir kimse ila hasret giderir. Kendi fotoğrafını yanmış olarak gören kişi hasta ise sağlığına kavuşur. Fotoğraf vesikalık ise yalnız kalınacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine de tabir olunur.

Rüyada Başkasının Fotoğrafını Görmek

Başka birinin fotoğrafını gören kişi hayatı için işe yaramayacak atılımlar yapar ve vaktini, parasını boşa harcar. Rüya sahibi fotoğrafta görülen kişiyi tanıyorsa beklemediği birinden yardım görür. Bir kadının fotoğrafını görmek dedikoduya ve sinsi bir arkadaşa, bir erkeğin fotoğrafını görmek ise iş konusunda yeni ortaklıklar kurmaya işarettir. Görülen fotoğraf eski ise geçmişte yapılan bir hata ile yüzleşmeye, siyah beyaz ise gelirin uzun bir süre artmayacağına ve kişinin adımlarını dikkatli atması gerektiğine yorulur.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada bir bayanın fotoğrafını çeken kişi bekar ise evlenir, evli ise eşini aldatır ve tasvip edilmeyen ilişkiler yaşar. Bir erkeğin fotoğrafını çeken kişi aile büyüklerinden biri sayesinde yeni iş kurar. Genç bir kız kendisini doğa fotoğrafı çekerken görüyorsa, iyi kısmetlerle karşılaşır ve bahtı güzel olur. Yeni doğmuş bir bebeğin fotoğrafını çekmek ise, hanenin üzerinde kara bulutlar dolaştığına tabir olur.

Rüyada Fotoğraf Yırtmak

Rüyasında fotoğraf yırtan kişi mevcut düzenini bozarak, yeni bir hayata başlar. Genellikle hayırlı adımlar atılacağına işaret eden rüya aynı zamanda kişinin girişeceği yeni işlerde ve tanışacağı yeni insanlar karşısında dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: