RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi İsmini Duymak

Rüyada kendi ismini duymak, iyi ve başarılı işler yapılacağına alamettir ve rüya sahibinin yaptığı işler sayesinde ismini herkese duyuracağını, şöhret sahibi olacağını tabir eder. Kişinin ismini nasıl veya kimin ağzından duyduğuna göre yorumu değişir. Genel olarak düzenli bir hayata kavuşmaya, özel yaşamdaki pürüzlerden kurtulmaya yorumlanır ve iş konusunda çekilen zahmetlerin, sıkıntıların biteceğini, rahat bir nefes alacak olan rüya sahibinin nihayet isteklerini, hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağını işaret eder. Bekar kişiler için hayırlı bir rüyadır ve kısmetlerinin açılacağını, kısa süre içinde nişan ya da düğün yapılacağını bildirir. Aşk dolu günlerin, mutlu olunacak bir ilişkinin de habercisi olan rüya, iyi haberler almak anlamına da gelir.

Rüyada Kendi İsmini Söylemek

Kişi kendi kendine sürekli ismini tekrar ediyorsa, birine vereceği söz yüzünden bazı rahatsızlıklar yaşayacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine yorumlanır. Bir başkasına ismini söylemek ise, yapılan işte yeni teklifler almak, çevre değiştirmek, başkaları tarafından kıskançlıkla izlenmek ve imrenilen bir hayat sürecek olmak demektir. Sanatla uğraşan kişilerin veya el becerileriyle para kazananların yaptıkları işleri farklı platformlarda ortaya koyma şansı bulacaklarını da ifade eder.

Rüyada İsminin Anons Edildiğini Duymak

Müjdeli haber almak demektir ve çocuk sahibi olacağını öğrenmek, evlenme teklifi almak gibi anlamlara gelir. Bir bayanın ismini anons ettiğini duyan kişiler annelerinden ve eşlerinden hayat boyu destek görürler ve aile hayatları sıkıntısız olur. Bir erkeğin ismini anons ettiğini duymak ise güç kazanmak, rüşdünü ispat etmek, azim ve sabırla yapılan çalışmaların meyvelerini en güzel şekilde toplamak, kazancını artıracak yeni imkanlar elde etmek manasına gelir.

Rüyada Kendi İsmini Duymanın Psikolojik Yorumu

Kendini çok önemseyen, kendi isteklerini her zaman ön planda tutan, narsistik kişilerin gördükleri rüyalardandır. Her yerde, her ortamda ilgi görmek istemenin, lider olma çabasının ve kendini gösterme arzusunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!