RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Kızını Görmek

Rüyada kendi kızını görmek, işlerin yolunda gideceğine, erişilecek nimetlerin rızkın artmasına işarettir. Kendi kızını rüyasında gören kişi zengin olur veya mutlu bir haber alır. Yine kızını gören kişi yaşayacağı zorluk ve sıkıntılardan sonra feraha erer ve mutlu olur.

Rüyada Kızını Ölmüş Görmek

Bu rüya evlatlarınızın uzun ömürlü olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi çocuklarından ölene kadar fayda görür ve hayırlı evlatlara sahip olur.

Rüyada Kızının Elini Öptüğünü Görmek

Bu rüya kendi huyuna benzeyecek bir evlada işarettir. Evlatların aynı yoldan gitmesi, uzun ömürlü olması, hayır dua almaları ve hayırlı olmalarına delalettir.

Rüyada Kızını Bebek Olarak Görmek

Rüyada yetişkin kızını bebek olarak gören kişi, kız çocuğundan soyu devam eder, kızı hayırlı ve iyi evlatlara sahip olur. Bu rüya çocuğunuzla beraber yaşayacağınız uzun ömürdür. Başka bir yoruma göre de huyca değişiklik, ters harekette bulunmadır.

Rüyada Tanımadığı Biri Kızı Görmek

Bu rüya genellikle tarla ve mahsulle alakalıdır. Rüyada görülen kız hoş ve güzelse o sene mahsul de bereketli ve iyi olur. Rüyada görülen kız evliliktir. Yeni doğmuş bir kız bebek tez zamanda gelecek müjdeli bir haberdir. Bu rüya sıkıntıdan sonra sevinmeye, kederden sonra gelecek mutluluğa işarettir.

Rüyada Süt Emen Bir Kız Çocuğu Görmek

Bu rüya müjdeli bir haberdir. Yine sevdiklerine kavuşma, gurbetten dönme, mutlu olacağı olaylar içerisinde bulunma ve işinde başarılı olma anlamlarına da gelir.

Rüyada Birçok Kız Çocuğu Görmek

Rüyada bir yerde toplanmış birden fazla kız çocuğu alınacak toplu bir haberdir. Bu haber hayır olup, sonunda kişi feraha ve hayra ulaşır. Kız çocuklarının gülerek bakması, yakında yaşanacak sevinç ve mutluluktur.

Rüyada Kız Çocuğuna Süt İçirdiğini Görmek

Bu rüya evlada gelecek büyük bir nasiptir. Rüyayı görenin kızı hayırlı birisi ile evlenir ve hayatı boyunca rahatlık görür. Süt beyazlık ve saflıktır, kız çocuğu ise müjdeli bir haberdir. Rüyada kızına süt içirdiğini gören kendini ferahlatacak bir haber alır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: