RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Oğlunu Görmek

Rüyada kendi oğlunu görmek, kişinin hem kendisinin, hem de hanesinin bolluk içinde yaşayacağı anlamına gelir ve iş, para gibi konularda da bereketin artmasını temsil eder. Genellikle iyiye yorulan rüyada kişi küçük oğlunu görürse, eline ufak ama işe yarar bir para geçer. Büyük oğlunu gören kimse için büyük gelirler ve kazançlar anlamına gelir. Çok sayıda oğlunu aynı anda gören kişi ise zengin olur ve oğulları da bu durumdan faydalanır. Rüyada kendi oğlunu gören kimsenin hayatındaki bolluk daim olur ve ömrünün sonuna kadar maddi konularda sıkıntı çekmez.

Rüyada Kendi Oğlunu Gülümserken Görmek

Rüyasında oğlunu gülümserken gören kişi mutlu bir haber alır ve bu haber genellikle gerçek hayattaki evlatlarından olur. Rüyasında oğlu gülen kimse evlat sahibi değilse oğlu olur. Oğlu olanlar için ise, gerçek hayatta evladının mürüvvetini görmek anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda İslami açıdan da son derece hayırlı yorumlara vesiledir, öyle ki, rüyasında oğlunun gülümsediğini gören kimsenin çok büyük bir duası Allah katında kabul olur ve büyük bir sevince delalet eder.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek

Uzun süredir yaşanan para sıkıntısının artık sona erdiğini ve kişinin beklenmedik şekilde yüklü miktarlarda para kazanacağını işaret eden rüya, kısmetli ve bereketli geçecek bir zamana da işaret eder. Kişinin her türlü isteğinin ve beklentilerinin gerçek olacağına ve dualarının da kabulüne delalet eder.

Rüyada Kendi Oğlunu Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan rüyasında oğlunu gören kişi, gerçek hayatta evlatları ile ilgili beklentileri olan ve onlarla ilgili endişeler duyan bir kimsedir. Genellikle çocuklarına karşı aşırı hassasiyet duyan ebeveynler sık sık rüyalarında çocuklarını görürler. Zaman zaman da uzakta olan çocuklarını özleyen kişiler bu tip rüyalar görürler ve psikolojik açıdan, duyulan sevgiye ve özleme işaret eder. Bu tip rüyalar genellikle gün içinde yaşanan duygu değişimlerinden de etkilenildiğini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!