RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Ölümünü Görmek

Rüyada kendi ölümünü görmek, itikatçe zorlu zamanlar geçirmeye, dini vecibelerini az yapmaya, doğru yolu bulamamaya işarettir. Bazen de bu rüya bozulmayacak tövbe, dince yükselme, kötülükten pişman olma, doğru yola ulaşma anlamlarına da gelmektedir. Rüyada ölen fakat gömülmeyen kişi gerçek hayatta çeşitli nimetler elde eder, işinde yükselir, terfi eder ve makam sahibi olur. Rüyada ölüp toprağa gömüldüğünü gören kişi bazı sıkıntılar yaşar, hidayetten sonra sapkınlığa düşer. Rüyada ölüp omuzlarda götürüldüğünü gören kişi düşmanına galip gelir. Kendisi hakkında kötülük düşünenlerin planını bozar ve düşmanından emin olur. Rüyada ölmek büyük günahlara tövbedir.

Rüyada Öldükten Sonra Yaşamaya Devam Ettiğini Görmek

Rüyada öldüğünü ama hala yaşayamaya devam ettiğini gören kişi sıkıntıdan sonra feraha erişir, bir müddet fakirlik yaşadıktan sonra zenginleşir. Bu kimse eğer gurbetteyse tekrar ailesinin ve sevdiklerinin yanına döner. Gören kimse, fakirlikten sonra zengin olur veya günahlarından tövbe eder. Eğer bu rüyayı gören misafir ve garip ise, salimen vatanına döner.

Rüyada Ölüm Anında Olduğunu Görmek

Rüyada ölüm anında olup, ölüm sıkıntıları içinde bulunduğunu gören kişi sadece kendi menfaatlerini düşünür. Bu rüya başkalarına zarar veren zalim bir kimse veya idarecidir.

Rüyada Soyunmuş Halde Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü ve soyunmuş olduğunu gören kişi her ne halde olursa olsun hayra, şerefe, rütbeye ve makama kavuşur. Bu rüya sahibi için hayırdır.

Rüyada Teneşirde Uzandığını Görmek

Bu rüya borçluların borcunu kısa sürede ödeyeceğine işarettir. Ele geçecek mal, sıkıntılardan kurtulmadır.

Rüyada İntihar Ettiğini Görmek

Bu rüya nasuh bir tövbe, kesin bir pişmanlıktır. Bu rüyayı gören kişi günahlarına tövbe ederek bir daha da bu tövbesini bozmaz.

Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada bir kimse tarafından öldürüldüğünü gören kimse uzun yaşama sahip olur. Bu rüya bereketli ve uzun ömürdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!