RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Pisliğini Görmek

Rüyada kendi pisliğini görmek, büyük bir sıkıntıdan kurtulunacağına ve her açıdan rahatlamaya erileceğine delalettir. Genellikle kişinin sıkıntılı bir dönemde bulunduğuna ve rahatlama arzusuna yorumlanır. Rüyasında kendi pisliğini gören kişi stres içinde bir yaşama sahiptir. Bu rüya her türlü sıkıntının sona erip, kişinin ihtiyaç duyduğu rahatlamanın geleceğine delalet eder.

Rüyada Kendi Pisliğine Basmak

Rüya sahibinin çok büyük miktarda paralara sahip olacağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyasında kendi pisliğine basan kişi zengin olur ve çevresine de faydalı işler yapar. Aynı zamanda olumsuzlukların sona erip, kişinin neşeli ve çok keyifli bir hayata kavuşacağına, aile içinde de bereketin artacağına tabir olur.

Rüyada Kendi Pisliğine Ellemek

İş konusunda çok büyük bir değişikliğin kapıda olduğunu müjdeleyen bir rüyadır ve aynı zamanda ticaretle uğraşan kişilerin çok başka bir alanda yeni bir atılım gerçekleştireceği ve bu durumun da büyük paralar kazanmaya neden olacağına yorumlanır. Rüyasında kendi pisliğine elleyen kişi kimseye muhtaç olmadan varlıklı ve sefahat içinde bir yaşam sürer. Farklı yorumlara da neden olan rüya, bazı alimler tarafından kişinin çok kirli işlere bulaştığına ve başını derde sokacak kişilerle beraberlik kurduğuna yorumlanır. Uyarı mahiyetinde de algılanması gerektiğine işaret edilen rüya, aynı zamanda kişinin söylediği yalanlar ve yaptığı hatalar neticesinde zor durumlar yaşayacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Kendi Pisliğini Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan, kişinin vicdanı ile sürekli muhasebe halinde olmasına neden olan hatalar ve günahlar işlediğine işaret eder. Bilinçaltında kişiyi sürekli olarak rahatsız eden ve çözümleyemediği sıkıntıları olduğuna, bunlardan kurtulmak için çareler aradığının da simgesidir. Bu şekilde rüya gören kimse genellikle kendi hayatına zarar verecek davranışlarda bulunduğu gibi, yakın çevresine de sıkıntı doğuran durumlar içine girmiştir ve bu nedenle büyük bir ruhsal sıkıntı çekmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!