RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Resmini Görmek

Rüyada kendi resmini görmek, kişinin en yakın akrabalarından ya da tanıdıklarından ciddi bir zarar göreceğini anlatır. Rüyayı gören kişi evli ise aldatılır, bekar ise kısmeti kapanır. Rüyasında kendi resmini gören kişinin etrafında hilebaz ve sahtekar kimseler olur ve dedikodusu yapılır.

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek işte başarı anlamına gelir. Rüyada görülen fotoğraf yırtık ise, geçmişten gelecek bir haberin sıkıntı yaratacağına, görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine işarettir. Rüyada görülen fotoğraf başkasına aitse ve tanıdık ise, o kimseden yakın zamanda hayırlı bir haber alınacağına da delalet eder. İslami yorumlara göre rüyasında kendi fotoğrafın gören kişi Allah’a kavuşur. Vefat haberi almaya da yorumlanır.

Rüyada Resim Görmek

Rüyada görülen resim altından ise değerli mallara sahip olmaya işarettir. Gümüş bir resim görmek ise kişinin Allah katında hayırlara vesile olacak işlerle uğraşacağına yorulur. Rüyada görülen resim bir manzaraya aitse, hane içinde süren bir sıkıntının sona ereceğine, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine,  bir hayvana ait bir resim görmek yakın çevrede çekemeyen bir kimse olduğuna,  görülen resim siyah beyaz ise, geçmişten gelen iyi bir habere, aileye ait eski bir resim görmek ise yakın bir zamanda yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek

Rüyasında resim yaptığını gören kişi sahip olduğu her şeye minnetle sahip çıkar ve mutlu olur. Şükretmeyi bilen bir kimseye işaret eden rüya aynı zamanda rüyayı gören kişi fakir ise zenginleşeceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine tabir olunur. Rüyasında kurşunkalemle resim yaptığını gören kişinin gerçek arkadaşları ve dostları olmaz. Suluboya resim yapan kişi ise sürekli bir hayal aleminde yaşar ve hayalleri gerçeğe dönüşmez.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!