RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada kendini çıplak görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sorunları ve sıkıntıları en kısa sürede bitireceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına alamet edilir.

Rüyada Bir Kadının Kendini Çıplak Görmesi 

Rüyada bir kadının kendini çıplak görmesi, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, ortaya çıkacak dedikodular ve yapılan gıybetler yüzünden çok büyük sıkıntılara gireceğine ve adına leke sürüleceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibi evli biri ise, eşinden ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Yerde Kendini Çıplak Görmek

Rüyada bir yerde kendini çıplak görmek, rüyayı gören kişinin, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine ve geri dönülmez zorluklara gireceğine alamet edilir.

Rüyada Çıplak Vaziyette Koştuğunu Görmek

Rüyada çıplak vaziyette koştuğunu görmek, rüya sahibinin, çok iyi ve düzgün biri olmasına rağmen insanların attığı iftiralar yüzünden haksız yere suçlanacağına ve çok üzücü bir duruma düşeceğine delalet edilir. Rüyayı gören kişi resmi bir kurumda çalışıyorsa eğer görevinden uzaklaştırılacağına tabir edilir.

Rüyada Anadan Doğma Birini Görmek

Rüyada anadan doğma birini görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı kötülüklerin ve işlediği günahların Allah katında affedileceğine ve yapacağı iyilikler sayesinde çok büyük sevaplar kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Bir Mescitte Soyunduğunu Görmek

Rüyada bir mescitte soyunduğunu görmek, rüya sahibinin, Allah yoluna gireceğine ve dini vecibelerine daha büyük önem vereceğine ve günahlardan uzak duracağına işaret edilir.

Rüyada Kırmızı Bir Elbiseden Soyunmak

Rüyada kırmızı bir elbiseden soyunmak, Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır muzdarip olunan ve maddi ve manevi çok büyük zarara uğratan bir hastalıktan kurtulup ayağa kalkmaya delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , , ,