RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada kendini çıplak görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sorunları ve sıkıntıları en kısa sürede bitireceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına alamet edilir.

Rüyada Bir Kadının Kendini Çıplak Görmesi 

Rüyada bir kadının kendini çıplak görmesi, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, ortaya çıkacak dedikodular ve yapılan gıybetler yüzünden çok büyük sıkıntılara gireceğine ve adına leke sürüleceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibi evli biri ise, eşinden ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Yerde Kendini Çıplak Görmek

Rüyada bir yerde kendini çıplak görmek, rüyayı gören kişinin, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine ve geri dönülmez zorluklara gireceğine alamet edilir.

Rüyada Çıplak Vaziyette Koştuğunu Görmek

Rüyada çıplak vaziyette koştuğunu görmek, rüya sahibinin, çok iyi ve düzgün biri olmasına rağmen insanların attığı iftiralar yüzünden haksız yere suçlanacağına ve çok üzücü bir duruma düşeceğine delalet edilir. Rüyayı gören kişi resmi bir kurumda çalışıyorsa eğer görevinden uzaklaştırılacağına tabir edilir.

Rüyada Anadan Doğma Birini Görmek

Rüyada anadan doğma birini görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı kötülüklerin ve işlediği günahların Allah katında affedileceğine ve yapacağı iyilikler sayesinde çok büyük sevaplar kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Bir Mescitte Soyunduğunu Görmek

Rüyada bir mescitte soyunduğunu görmek, rüya sahibinin, Allah yoluna gireceğine ve dini vecibelerine daha büyük önem vereceğine ve günahlardan uzak duracağına işaret edilir.

Rüyada Kırmızı Bir Elbiseden Soyunmak

Rüyada kırmızı bir elbiseden soyunmak, Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır muzdarip olunan ve maddi ve manevi çok büyük zarara uğratan bir hastalıktan kurtulup ayağa kalkmaya delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendini Çıplak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. resya (22 Mayıs 2014 saat: 16:09)

    Bu rüyaya çok takıldı kafam yorumlarsaniz sevinirim. Rüyamda dayımların evindeyim. Sonra evden çıktim ama çıplak olup olmadığmi hatırlamıyorum. Yolda çıplak oldugumu fark edip kimse beni görmeden gerisin geriye dayımlara geri gitmeye çalışıyorum. Sürekli etrafıma bakıyorum biri görmesin diye. Hatta birşey peştemal gibi birşey bulup sarıyorum kendime ama çok utanıyorum. Eve girip bana kıyafet vermelerini istiyorum dayımın kızı da ne hikmetse gömlek dikmek için parça biçiyor(ki normalde bilmeyen biri ama annem terzi) defalarca istiyorum ama kendini çok ağırdan alıyor işini bitirmeye çalışıyor. Bende hadi kıyafet ver giyeyim hava kararmadan annemlerin yanına gideyim diyorum. Sonra kızıyorum kendi kendime ben olsam işimi bırakıp getiririm diyorum içimden. Bir an üzerime bakıyorum üstümde kot pantolon, tişört ve üstünde hırkam ve basımda normal bir örtüm var. Neyse bosver bunlardan hayır yok gibi bir cümle kurup üzerimdekilerle idare edeyim deyip çıkıyorum. Arabaya benzemeyen ama araba gibi kullandığım bir şeye binip annemlerin yanına doğru gidiyorum. Yolda da bir bol şeyle karşılarsıyorum. Yarışlar yapılıyor onların arasında kalıyorum. Onların arasından çıkıp doğru yola gitmeye çalışıyorum. Onlar bana ana yol bu taraf dediği halde ben inanmıyorum diger yoldan gidip aralarından çıkıyorum ve gittiğim yolun ana yol olduğunu onların yalan söylediğini anliyorum. Bilmediğim bir şehir ve kullandığım şey çok tuhaf birşey yolda herkes bana bakıyor. En son da kaza yapan bir dükkana giren İett dolmuşunu gördüm. Orada uyandım artık.

  2. derya (11 Mart 2014 saat: 18:21)

    rüyamda çocukluk arkadaşımın evindeyim. Arkadaşım yok ama annesiyle babası evde. Ben nedense evde çıplak dolaşıyorum. üzerime kapatacak birşeler bakınıyorum ama pek de utanmıyorum sanki. Müzik çalıyo arada oynuyorum. Sonra arkadaşımın annesi geliyo maşallah ne de güzel benim kızım falan diyo. O arada üstüme bi battaniye alıyorum ve uyanıyorum. Tabir ederseniz çok sevinirim.

  3. kemal (06 Mart 2014 saat: 11:21)

    rüyada pantolomu dizden aşağı çekmek istiyorum malesef çekemiyorum kendimi sıkıyorum giyinmeye çalişiyorum ama bir türlü giyinemiyorum sanki bacaklarımı yapışıyor bazen tuvalete çıkıyorum gibi o an biri görüyor veya kendimi toparlamak istiyorum gine bir türlü pantolomu yukariye doğru çekemiyorum giyinmekten zorlanıyorum nedeni nedir acaba bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim birde rüyamda yılan çok görüyorum genelde yılanı öldürüyorum beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,