RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Görmek

Rüyada kendini görmek, rüya sahibinin kibirli olduğuna ve mağrur duruşuna işaret eder. Rüya sahibi malı ile övünmeye bayılan, her lafında parasından ve malından bahseden, bu nedenle de insanlar tarafından yadırganan kişi olarak tabir edilir.

Rüya sahibi, bu kötü alışkanlığı nedeni ile insanlara kendisinden yana yaka silktirmiş ve kendisinden nefret ettirmiştir. Toplumda saygınlığı yoktur bilakis kimse kendisinden iyi bahsetmez ve onunla karşılaştıklarında yolunu değiştirmek için her şeyi yapar.

Rüyada Kendini Uyurken Görmek

Rüya sahibinin üzerine çökmüş olan miskinliğe işaret eder. Rüya sahibi son zamanlarda kendini eli, kolu kalkmaz olacak kadar yorgun, bitkin ve hasta hissedecektir. Rüya sahibi suyunu ve yemeğini de ayağına getirtecek kadar hizmetini evdekilere yaptırıp, evdekilerin tepkisini alacak demektir.

Rüyada Kendini Güzel Görmek

Rüyasında kendini olduğundan daha güzel görmek ya da çok güzel kıyafetler içinde zarif ve hoş olduğunu görmek, rüya sahibinin önünde parlak bir gelecek ve başarılarla dolu uzun bir hayat olacağına tabir edilir.

Rüyada Kendini Çirkin Görmek

Rüya sahibi rüyasında kendini, perişan ve çirkin bir halde görürse, sağlığının ve huzurunun bozulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi için hastalık ve sıkıntı geliyor demektir.

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek

Rüya sahibi için yaşamın uzun olmasına delalet eder. Ölmek, ömrün uzaması olarak değerlendirilir. Aynı zamanda da uzaktan haber almaya yorumlanır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada hamile olmak hayır ile açıklanmaz, rüyasında hamile olduğunu gören kişi hayal kırıklığı yaşayacak ve üzücü günlerden geçecektir diye tabir edilir.

Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada, bir aynada kendine bakarken gören kişi mutlu olacağı olaylar yaşayacağı ve muradına ereceği anlamına gelir. Rüya sahibi için dileğinin kabul olması olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,